Nutsspaarbank. NutS'Hulpbank. Nuts-Consultatiebureau voor Sociale Adviezen. Nederlandsche Spaarbankbond. Amersfoortsche R.K. Spaarbank. Amersfoortsch Drankweer Comite. Ned. Ver. tot afschaffing van alcoholhoudende dranken. R. K. Ver. tegen drankmisbruik en tot bevordering der Christelijke matighcid. Secretaresse, Emmalaan 4, Tel. 942; E. Kruithof, Penningmeester, Tel. 1445. Het gezinslidmaatschap bedraagt f 5.per jaar. Utrechtscheweg 1. B. J. van Enst, Voorzitter; Dr. E. J. Diddens, Onder-Voorzitter; C. J. F. Prins, Secretaris; S. B. van Delden, Penningmeester; Ir. A. Dros, M. D. J. Gerritsen, J. G. Klaassen, H. F. Keetell; J. H. van Lonkhuyzen, leden; A. Sellemans, Directeur. (Doel: Bestrijding van den woeker, door het verleenen van voorschotten tegen matige rente). C. J. F. Prins, Voorzitter; Ad. Heinrich, Secretaris; H. F. Keetell, Regentesse- laan No. 39, Penningmeester; S. Tuininga, IJ. Baan, J. P. Dumont, J. H. van Lonkhuijzen, G. J. Noordman, G. van Wijland. J. van Haselen. Inl. elken Woensdagavond in het gebouw der Openb. Leeszaal, Muurhuizen 9. Het Bureau is als volgt samengesteld: Dr. R. Miedema, Voorzitter; C. M. Cremer, Secretaris; Mr. R. P. van der Mark, Penningmeester, rec'htskundig raadgever; B. L. van Albada, arts, me- disch raadgever; Mevr. Dr. M. A. SpaanderDuyvis, arts, alsvoren; D. Q. R. Mulock Houwer; Mej. G. van Assendelft, leidster, B. Wuytierslaan 56. Het Bureau houdt zitting iederen Dinsdag, 's avonds van 7—8 uur, gebouw Korte gracht 19. Secretariaat en Nederlandsch Spaarbankbureau, Pieter Bothlaan 1, Tel. 1086. G. H. Kolff, Secretaris-Directeur. Breestraat bij de Langegracht. C. Jorna, Voorzitter; L. W. v. Loon, Secretaris; J. H. Haan, Penning meester. C. Ruitenberg, Voorzitter; P. v. d. Meulen, v. Marnixl. 33, Secretaris, J- Haarsma, Penningmeester, van Bemmelstraat 80. C. Ruitenberg, Voorzitter; P. J. Weijtenberg, Secretaris, J. Steenstraat 25; C. W. van den Brink, Penningmeester. Afd. Amersfoort. W. Pijpers, Voorzitter; W. H. Kloosterman, Secretaris, M. Withoosstr. 1; J. Haarsma, Penningmeester; Kap. Tempelman, Geestel. Adviseur. 40

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 54