Vereen. tot Bevordering van het herstel van Drankzuchtigen. Dr. Ariens-Vereeniging. Vereeniging voor Alcoholbestrijding bij het Snelverkeer. Plaatselijk Agent: J. Dammes, Pieter Bothlaan 23. Ned. Vereeniging van Geheelonthouders onder Spoor- en Tramwegpersoneel (S.O.V.). Int. Orde van Goede Tempelieren (I.O.G.T.). Ned. Bond van Abstinent Studeerenden. Nat. Christ. Geheelonthouders Vereeniging Geref. Vereeniging voor Drankbestrijding. Maria-V er eeniging. Vereen. tot Bevordering der Gezondheid in de Grafische Vakken in Nederland. Sanatorium Hoog-Hullen te Eelde (Drente). Correspondent: J. Dammes, Pieter Bothlaan 23. Vereeniging tot bevordering van het herstel van Katholieke alcoholisten in Nederland. (Centraal Bureau te Venlo). Afd. Amersfoort. G. A. Hendriks, Edisonstraat No. 44, Voorzitter; J. Haarsma, Secretaris; Kapelaan C. C. j. Bachg, Geestelijk Adviseur; Dr. E. J. G. Mertens zur Borg, Geneeskundig Adviseur. H. Morren, Voorzitter; H. v. Rijssen, Secretaris, Arnh. weg 81; R. Ooster- hout, Penningmeester. J. Vuurmans, Voorzitter; J. Meijer, Secretaris, Asterstraat 24; W. Vaneveld, Penningmeester; A. van Bokhorst, Leusderweg 288, algem. adres. Afd. Amersfoort. Loes Verlint, Pasteurstraat 23, voorzitster; Bruun van Nus, O. Soesterweg 43, secretaris. Afdeeling Amersfoort. Bestuur: Mej. H. J. P. van Voorst Vader, Presidente, Kon. Wilhelminastr. 9. W. W. de Wilde, Secretaris, Bisschopsweg 129; Mevr. Rupp, Penning- meesteresse; Mej. Getkate. Ds. S. J. Popma, Voorzitter; Joh. de Gans, Secretaris, Bleekersstraat 3; H. Hoekstra, Kapelweg 47, Penningmeester. Drankbestrijding. Bestuur: Mevr. Jordi v. d. Klundert, Presidente; Mej. M. Koster, Secretaresse; Afd. Amersfoort. H. Kroon, Voorzitter; J. Meijer, Penningmeester; J. de Groes, Secretaris, Miereveldstraat 23; A. Jans, Oudpapier-bedrijf, Leliestraat 24. 41

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 55