Ver. „Liefdewerk voor Voogdij- en Kinderbescherming" te Amersfoort. Voogdijraad. Fonds tot aanmoediging en ondersteuning van den Gewapenden Dienst in de Nederlanden. Amersfoortsche Reddings-Brigade. R. K. Herstellingsoord-vereeniging voor Spoor- en Tramweg- personeel „Mgr. Mutsaers". Herstellingsoordvereeniging „Villandry" Confercntie van St. Franciscus Xaverius: Mr. D. P. Hamers, President; C. J. Visser, Vice-President; K. Batenburg, Secretaris; H. J. B. Lensing, Pen- ningmeester. Conferentie van St. Henricus! B. Brom, President; A. Voorbraak, Vice-Presi dent; G. Boekenoogen, Secretaris; A. Boog, Penningmeester. Conferentie van St. Ansfridusi J. Nefkens, President; H. J. C. Venings, Vice- President; J. B. Lubberts, Secretaris; F. de Haan, Penningmeester. Liefdewerki Bibliotheekt Lieve Vrouwestraat 30. Geopend s Woensdags n.m. van 46 uur en 's Zaterdags n.m. van 6.308 uur. Voorzitter: A. M. A. Schuts. Licfdewcrk, Kinderbeschersningt Mr. D. P. Hamers, Voorzitter. Liefdewerk, Stille Armen: G. P. A. L. te Leuken, Voorzitter. Liefdewerki Kleeding en figging; Lieve Vrouwestraat 30. Geopend 's Woens dags n.m. 5—6 uur. Voorzitter: F. J. Willenborg. Liefdewerki Gratis Adviesi Zitting elken lsten Dinsdag der maand n.m. van 8—9 uur in het gebouw der R.K. Spaarbank. Secretaris: E. W. J. Wentink, Voorzitter: J. A. Geers. Mr. D. P. Hamers, Voorzitter; C. W. C. G. Hehenkamp, Onder-Voorzitter; A. J. Spiekermann, Secretaris; M. Th. J. van Wessum, Penningmeester. Me). G. van Assendelft en G. A. L. Spelberg, agenten. (Fonds voor Oud-Militairen.) A. M. E. des Tombe, Voorzitter; J. A. Rant, Secretaris-Penningmeester; A. F. Sutherland, J. Hogewind, J. P. Dumont, leden. A. Klasser, le Voorzitter; Dr. G. H. J. Blees, 2e Voorz.; Mevr. C. J. Onvlee Cavalje, le Secretaresse, Beekensteinschelaan 40; O. van der Linden, 2e Seer.; M. A. E. Seeuwen, Comm. v. materieel; S. Houtman, Penningmeester; D. P. van Rooijen, Commissaris. Med. Commissie; Dr. Ch. Eggink, Dr. M. van der Hoeve, Dr. M. Kamerling Dr. A. J. Schoo en Dr. G. H. J. Blees. Technische Commissiei J. v. Doorn, J. Pesie, Mej. T. v. Beek. N. Opdam, Voorzitter, Lorentzstraat 8, G. A. Mooijman, Secretaris; E. van Daatselaar, Penningmeester. S. Buursma, Voorzitter, Palmstraat 238; F. Pels, Secretaris, Pauwstraat 22; C. Wilkes, Penningmeester, Hulststraat 13. 43

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 57