Christclijke Bibliotheek. V redesbibliotheek. Maatschappij tot Bevordering der Toonkunst. Ned. Natuurhistorische Vereeniging. Oudheidkundige Vereeniging „Flehite". Volksuniversiteit. Tel. 363. Instituut voor Arbeidersontwikkeling. Instituut voor Arbeidersontwikkeling. Vrouwenbeweging: De verantwoordelijkheid van de Vrouw. A.V.R.O.-Actie-Comite. Stoovestraat 14. Afdeeling C.J.M.V. 2000 boeken. A. v. Zweeden, Bibliothecaris; P. E. H. v. Mourik, Plaatsv. bibliothecaris; J. van 't Hoog; J. du Pree, Assistenten. Geopend: Zaterdagmiddags van 34Yi uur. Zaterdagavonds van 69J^ uur. Adres Arnhemscheweg 50. Geopend Vrijdags van 7—9 uur nam. Drs. L. Leopold, Voorzitter; Mevr. M. E. Gerlach van Rhiin, Ondervoorzitster; Fr. Kater, Secretaris; K. Vos, Penningmeester; Dr. H. E. Becht, Bibliothecaris. D. Bolten, Voorzitter; Dr. A. M. F. Reinders, Vice-Voorzitter, A. Joman, le Secretaris, J. U. H. Feikema, 2e Secretaris, Mevr. J. M. de Ronde Bresser- Berbee, Penningmeesteresse. W. Croockewit W.Azn., Voorzitter; D. H. Huygen, Secretaris, Heiligen- bergerweg 97; Vacature Penningmeester; Drs. L. Leopold en J. Bolten. Opgericht 1878. Geopend: Dagelijks (behalve Zon- en feestdagen) van 10—12 en 1—4. Zaterdags 10—12 en 1—3 (kosteloos voor stadgenooten). Dr. R. Miedema, Pred. Rem. Gem., Voorzitter; J. Mebius Wzn., Lid Prov. Staten, Secretaris.-Penn., Pasteurstraat 9; G. van den Burg, Organist; Ds. K. den Hollander, Pred. Herv. Gem.; Dr. G. van Rij, Dir. R.H.B.S.; Vacature; W. H. E. Vrijdag, Luit.-Kol. Veld-art. buiten dienst. Afdeeling Amersfoort. Dag. bestuur; J. Mebius, Voorzitter; Secretaris; G. A. v. Mechelen, Dollardstr. 124, Penningmeester; S. v. d. Veen, 2e Seer.; Leden: J. Dragt; M. Polak; J. Koren; J. Melchior. Gew. Comite voor de provincie Utrecht; Secretaris: J. v. d. Vlugt, Marnix- laan 88 bis, Utrecht. Vertegenwoordiger voor Amersfoort: J. J. Hollebrand, Zwaanstraat 34. Doel: Verruiming en ontwikkeling der Vrouw. Voorzitster: Mevr. M. Sypkens-Van Andel; Seer.esse: Mevr. L. Ingelse-Grof- stein, Barchm Wuvtierslaan 7; Penningm.esse: Mej. Goedhals, Leusderweg 11; Buitenl. Correspondente: Mej. L. v. Bavel; Mevr. N. Schutte. P. Kortland, Voorzitter; R. v. d. Waal, Seer.-Penningmeester; J. Spaander, J. H. C. Valckenier Kips, E. F. J. C. Jans, leden. 45

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 59