Kanaalvereeniging „De Geldersche Vallei' Vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingen- Verkeer te Amersfoort. Vereeniging voor Veilig Verkeer' te Amersfoort. Nederlandsche Bank. Amersfoortsche Vereen. voor den Geld- en Effectenhandel. Amsterdamsche Bank, N.V. N.V. Geldersche Credietvereeniging. Rotterdamsche Bankvereeniging, N.V. N.V. Middenstands Bank. Koninklijke Nederlandsche Maatschappij voor Tuinbouw- en Plantkunde. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; vacature seer.; J. H. van Lonk- huijzen, Amersfoort, Penningmeester. Eere-Voorzitter: Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burgemeester van A'foort. Ant. Hofkamp, Voorzitter; Y. Baan, Secretaris, P. C. Hooftlaan 5, tel. 469; Ad. Heinrich, Penningmeester; C. v. Ommeren, W. Peper, J. A. C. Spoel. Minimum contributie f 2.50 per jaar. Verkeersbureau, Stationsplein 8a, Tel. 1152. Bestuur: G. Goorhuis, Voorzitter; D. P. van Rooyen, Vice-Voorzitter; N. J. Zijlstra, le Secretaris, Heinsiuslaan 10; Mr. A. E. Th. Koolen, 2e Secretaris; A H Martens, Penningmeester; Mevrouw TydemanFalck; Mevrouw Has- selmanKolff; W. C. Oosterman; W. Ruurds; G. Geelmuiden; A. C. v. Gorkum; H. Beenhakker; F. Boomsma. Joh. van Haselen, Correspondent, Muurhuizen 11-15, Tel. 153, Postrekening 103665. Vacature, Voorzitter, Vac. Secretaris; Ad. Heinrich, Penningmeester. Kortegracht 16. Tel. 1010 en 1011. Directie: Ir. A. C. H. Calkoen; Th. P. Zijlstra. Procuratiehouder: G. J. Prins. Kantoor Amersfoort, Utrechtschestraat 32. Tel. 48 en 49. Directeur: Mr. F. Kool; Procuratiehouders: Jhr. D. de Blocq van Scheltinga, J. J. G. v. d. Toom. Kantoor Amersfoort, Kortegracht 3. Tel. 360 en 524. K. E. van der Mandele, Directeur; G. Jonkman, Procuratiehouder. Langegracht 4, Tel. 304 en 697. A. H. Martens, Directeur; M. J. Moret en L. Brink, Procuratiehouders. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. P. v. Straaleri, Voorzitter; C. v. d. Brink, 2de Voorzitter; P. J. de Groot, Dollardstraat 86, Secretaris; R. van de Bunt, 2e Secretaris; R. Voorneveld, Penningmeester. Bovengenoemde Afdeeling stelt zich ten doel het bevorderen van den luin- 48

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 62