Tuinbouwvereeniging „Amersfoort". Nederl. Tuindersbond. ,,De Amersf. Cactus Vrienden." Ned. Bond van Aquariumhouders. Utrechtsch Landbouw Genootschap. Amersfoortsche Konijnenfokkersclub (A.K.C.). Amersf oortsche Kleinveefokkers Vereeniging (A.K.V.) Chr. Boer en- en Tuindersbond. Christelijke Jongeren Boeren- en Tuindersbond. bouw in de plaatselijke omgeving en het bevorderen van Tuinbouw-Onderwijs en Vakkennis en geeft belangeloos adviezen de Tuinbouw betreffende. Leden kunnen zijn zoowel liefhebber(ster) als vaklieden. (Opgericht 1912.) H. v. d. Knoop, Voorzitter; J. J. Sporry. Secretaris, Amersf. Straatweg 112, Soesterberg; Secretariaat: Krommestraat 73, Amersfoort, T 276; P. v. Straalen, Penningmeester; J. Knoppers, F. Lameris; Chr. Esveldt; D. J. de Jager. Doel der vereeniging is de verbetering en uitbreiding van den tuinbouw in de gemeente Amersfoort en omliggende gemeenten. Proeftuin met kassen aan den Hoogeweg No. 137, dagelijks geopend. Chef P. Kalkman, Randenbroe- kerweg 21. Minimum-contributie, inclusief incasso- en administratiekosten, f 1.15 per jaar. Afdeeling Amersfoort. P. van Stralen, Voorzitter; A. H. v. d. Knoop, Hamersveld, Secretaris; P. Kalkman, Penningmeester; A. J. Spelt, M. Verheul, leden. Het bestuur is als volgt: M. v. Gend, Voorzitter; J. Lagerwaard, Secretaris, Gabrielstraat 7; A. Jellema, Penningmeester; W. S. Dupre, 2e Secretaris; W. v. Plateringen, 2e Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. I. H. Parmentier, Roelofstraat 3, Secretaris. Afdeeling Amersfoort. K. Knottenbelt, Voorzitter, Hoogland; A. J. Looxma van Welderen baron Rengers, Secretaris-Penningmeester. H. H. A. Riicker, Utrechtscheweg 83. Goedgekeurd bij K.B. van 13 Juni 1930. Secretariaat: Palmstraat 273. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. A. van de Burgt, Hoogland, Voorzitter; H. Radix, Amersfoort, Seer.-Penning meester; R. van Loenen, Leusden; J. Apeldoorn, Amersfoort; B. Staal, Hoeve- laken. H. Radix alhier, Voorzitter; H. Schouten te Stoutenburg, Vice-Voorzitter; C. v. Oosterom te Stoutenburg, Secretaris; G. Veenendaal te Hamersveld, Penningmeester; H. v. Reenen, Birkt, Amersfoort; R. Brons, Terschuur. 49

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 63