Ring Amersfoort en Omstreken van de Vereeniging tot Bevor- dering der Bijenteelt in Nederland. Vereeniging tot bevordering der Bijenteelt in Nederland. Stichting Bedrijfsinstellingen V.P.N. College van de Malen te Hoogland. Heemraadschap „De Eem". Waterschap „Isselt". Ver. van Pluimveehouders te Amersfoort en Omstreken. Fruit-, Groenten-, Bloemen- en Eierveiling „Amersfoort en Omstreken". Melkcontrolestation Amersfoort en Omstreken* A. Vos, Voorzitter (Inspecteur van Politie), Bussum; W. E. Asbeek Brusse, Secretaris Platolaan 38, Zeist; J. Bosboom, Penningmeester, Bisschopsweg 105, Amersfoort; W. H. van den Broek, Soesterberg en E. J. ten Raa, Soest, Commissarissen. Afdeeling Amersfoort. C. Wijnen, Heiligenbergerweg 171, Amersfoort, Voorzitter; W. H. v. d. Broek, Bieenhof, Soesterberg, Tel. 97, Secretaris; D. L. Bolleman, Paulus Buyslaan 10, Amersfoort, Penningmeester. H. v. d. Knoop, Voorzitter; Dr. G. van Rij, Secretaris; Jhr. A. W. den Beer Poortugael, Jhr. P. J. H. Roell, J. J. Sporry, Directeur. W. van Haselen P.Hzn. te Amersfoort, Rentmeester; P. van 't Klooster en W. Tolboom te Hoogland, Thinsmeesters. Joh. Knoppers, Watergraaf; E. v. Kolfschoten te Woudenberg, N. Brouwer Hzn. te Leusden, H. C. A. de Jong te Amersfoort, Adr. Hilhorst Azn. te Soest, Heemraden; Joh. v. Haselen, Secretaris-Penningmeester. Voorzitter; J. A. C. Spoel; Secretaris: C. Janssen; Heemraden: A. van 't Klooster, Isselscheweg, Soest; A. van Hofslot, Soest. (Voorheen was de naam V.P.N.) Ant. Hofkamp, Voorzitter; E. J. Ruitenberg, 2e Voorzitter; G. J. Wichman, Secretaris-Penningmeester; A. Winter, J. F. B. Weber, P. Schreuder, J. J. Sporry, Commissarissen. Telefoon 870. Giro 156690. A. J. Spelt, Voorzitter, Hoevelaken; P. van Straalen Jr., Secretaris, Schimmel- penninckstraat 50, Telefoon 553, Amersfoort; L. J. van Leusen, Penningmees ter, Scherpenzeel. Fruit- en Groentenveiling driemaal per week: Maandag-, Woensdag- en Vrij- dagmiddag om half vier. Bloemenveiling driemaal per week: Dinsdag-, Donderdag- en Zaterdagmorgen om negen uur. Eierveiling eenmaal per week. Donderdagmiddag 3 uur. Directeur: D. J. de Jager, Leusderweg 273, Amersfoort. Correspondentieadres uitsluitend Huijgenslaan 20, Tel. 500. Ant. Hofkamp, Voorzitter; Mej. E. M. van der Zee, Secretaresse. 50

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 64