Arbeidsinspectie, 4e district. Raad van Arbeid te Amersfoort. WEESHUIZEN, LIEFDADIGHEIDSINSTELLINGEN, GODS- EN GASTHUIZEN EN VERPLEGINGS- INRICHTINGEN. Gereformeerd Weeshuis. Gesticht de Armen de Poth. Trans 14, te Utrecht. Kantooruren: 8J/212; IJ/25, behalve Zaterdag: 8J/2 12. Tel. 14519. Spreekuren Districtshoofd: Maandag 10^12 en 24. Zaterdag 10—12. Ir. H. M. van Vessem, Hoofdinspecteur van den Arbeid (Districtshoofd); Ir. G. H. J. v. d. Sluys, Inspecteur van den Arbeid; Mej. H. Rutgers, Adj. Inspec- trice van den Arbeid; A. R. Strunk, y/. van der Graaf, standpl. Deventer, technische ambtenaren; H. G. Mattijssen en F. M. de Winter, Controleurs van den Arbeid te Utrecht; H. L. A. van den Hurck, Controleur van den Arbeid te Amersfoort (Vermeerstraat 124); T. G. R. Brouwer, adm. ambtenaar der le kl.; E. J. M. J. Veugelers en j. C. Pieters, adm. ambt. der 2e kl.; Mej. J. H. van de Groenkan, D. C. van Proosdij, H. Wijnen, schrijvers 2e kl. Ad. ter Cock, da Costaplein 3, Amersfoort, Voorzitter; Bestuurslid-Werk- gever: P. Dekker J.Gzn., Hilversum; Bestuurslid-Werknemer: G. van Wij- land, Amersfoort; plaatsvervangend Bestuurslid-Werkgever: M. M. Roukes te Baarn; plaatsvervangend Bestuurslid-Werknemer: H. Brouwer, Hilversum; Werkgevers-leden: P. Dekker J.Gzn., Langestraat 96, Hilversum; H. Huis in 't Veld, Heerenstraat 2, Hilversum; Jhr. J. F. Berg, lid van de firma C. J. v. Houten, Weesp; M. M. Roukes, Torenlaan 31, Baarn. Plaatsvervangende Werkgevers-leden: J. van Buuren, Veenendaal; W. Roes- singh, Dir. der Mij. voor Textiel-Industrie v/h. C. Roessingh Zn„ Veenen daal; B. Kramer, Langestraat 121, Amersfoort; Mr. D. P. Hamers, Tapijt- fabriek v/h. Hamers v. Beek, Lange Bergstraat 7, Amersfoort. Werknemers-leden: H. Brouwer, Lage Naarderweg 52, Hilversum; G. van Wijland, Monnikenpad 7, Amersfoort; W. de Zoeten, Verlaat, Nijkerk; H. de Gans, Zwaluwstraat 30, Hilversum. Plaatsvervangende Werknemers-leden: J. Koster, Laarderweg 62, Bussum; A. J. Stramrood, Geuzenweg 149, Hilversum; W. S. du Pree, Jan Toorop- straat 3, Amersfoort; Joh. de Gans, Bleekerstraat 3, Amersfoort. Depot rentezegels: J. J. de Lang, Soesterweg 171; G. E. van Nieuwenhuizen, Leusderweg 166. Hoogeweg 4. Ds. E. Schouten, Voorzitter; M. Pon, Secretaris-Penningmeester. E. J. van Ommen, B. J. Bloemendal, C. H. van Buuren en Ds. S. J. Popma, regenten. G. Rogaar en echtgenoote, Vader en Moeder. H. C. A. de Jong; Jhr. A. W. den Beer Poortugael; Mr. Dr. M. Tydeman, J. U. H. Feikema, A. Blusse van Oud-Alblas, Mr. R. P. van der Mark, Re genten; Johs. Knoppers, Secretaris-Penningmeester. 51

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 65