Maria Internaat voor R.K, Meisjes. R.K. Weeshuis voor Jongens. R.K. Weeshuis voor Meisjes. St. Jozef-Gesticht. St. Pieters- en Bloklandsgasthuis. St. Alphonsushuis. St. Jozef-Klooster. Marienweerd. St. Jans-Gesticht. „Zandbergen". Oude Soesterweg 2. Gelegenheid tot behalen van diploma's in 't knippen en naaien. J. H. Manders, Voorzitter; A. M. Frankenmolen, Secretaris; E. Gerritsen, Penningmeester. Havik 34. Pastoor C. Hartman, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Muurhuizen 157b. Pastoor C. Hartman, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Weverssingel 44. Pastoor C. Hartman, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Achter Davidshof 1. H. A. Pothoven, Voorzitter; C. Janssen, Secretaris-Penningm.; J. Knoppers, W. Croockewit W.Azn., J. Ph. Korthals Altes, J. P. Hamers, W. A. Kleber, W. Schreurs, vader. R.K. Retraitenhuis. (Barchman Wuytierslaan 53). J. R. van Kempen, Directeur; C. Lubke, E. Beusen. Moederhuis der Eerw. Zusters van de Congregatie van St. Jozef. Barchman Wuytierslaan 55. Tel. 762. Nieuweweg 4. M Withoosstraat 36. (Woestijgerweg 261 2.) Maatschappij tot Opvoeding van Weezen en andere Minderjarigen in het huisgezin (gevestigd te Amsterdam). Ds. J. D. van Calcar, te Beverwijk, Voorzitter; Mr. Julius Hoog, te Haarlem, Secretaris; A. M. Vorstman, te Scheveningen. Penningmeester. De directie, inspectie en administratie zijn gevestigd te Amersfoort op „Zand- bergen". D. Q. R. Mulock Houwer, Directeur; J. A. Maas, Adjunct-Directeur; Mej. Dra. 52

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 66