Rijks Opvoedingsgesticht. Vereeniging „Kinderzorg", R.K. Parochiaal Armbestuur. Armbestuur der Ned. Isr. Gemeente. Instituut voor Doofstommen te Groningen. Jongenshuis Leger des Heils. Stichting Jacob van Gelder". Capittel van Sint Joris. Thomas Scheltus-stichting. Johannastichting. Hoefhamerstichting. E. van Dillewijn, Inspectrice voor de gezinsverpleging; J. G. Langendonk, Administrateur; de Hr. en Mevr. R. Vos-Poncelet, Hoofden van het Eerste Tehuis (W. A. Oortthuis); Zuster C. Muller, Hoofd van het Herstellingsoord ..Treeker Bergje"; Mej. Th. Verstijnen, Hoofd van het Tweede Tehuis (Zandwijk); Mej. I. Muller Kiihlenthal, Hoofd van het Derde Tehuis (Korhoen). Ds. J. Visser, Utrechtscheweg 249, Hoofd-Directeur; W. G. Lijessen, Adj.- directeur. in het Provinciaal Ressort Utrecht der Nederlandsche Hervormde Kerk. Ds. M. Barendrecht te Austerlitz, Voorzitter; B. Tjessinga te Utrecht, Secre- taris; J. C. Koningsberger te Utrecht, Penningmeester; H. Langendonk, Direc- teur. Deze voogdijvereeniging verzorgt ruim 100 kinderen in het Kinderhuis ..Aldegonde", Arnhemscheweg 67, en bijna 150 kinderen in verschillende gezinnen. J. v. Dijk, Voorzitter; H. J. C. Vennigs, Vice-Voorzitter; H. B. Fortman, Secretaris; H. C. A. de Jong, Penningmeester. J. Nefkens, A. Voorbraak, B. T. Bremer, A. W. Boog. L. Gast, Voorzitter; M. H. Cohen, Secretaris; E. Beem, Penningmeester. Prof. C. Wijker, Directeur-Secretaris, Kerkstraat 1, Tel. 809. Emmalaan 18. W. J. Kolder, Directeur, Telefoon 270. M. Cohen S.Azn., Voorzitter; J. v. Dam, Secretaris; H. van Raalte, Penningm. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; C. Janssen, Secretaris-rentmeester. Snouckaertlaan 21. J. Bast, Voorzitter; B. J. Bloemendal, Secretaris-Penningmeester; Joh. Knop- pers, J. H. v. Lonkhuizen, M. Pon, G. van Hoogevest; Mej. D. Rutgers, Directrice. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris; C. J. C. Burkens te Haarlem. C. Janssen, Administrateur. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris; Johs. Knoppers, Penningmeester. 53

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 67