St. Elizabeth's Gast- of Ziekenhuis. Stichting „De Lichtenberg-Ziekenhuis", gevestigd te Amersfoort. Stichting „De Lichtenberg-Rusthuis", gevestigd te Amersfoort. „Zon en Schild", Ned, Herv. Gesticht voor Zenuw- en Geestes- zieken, Amersfoort, Utrechtscheweg 266. Sanatorium Hebron", (voor zenuwzieken): PH1LANTROPIE. Liefdadigheid. Maatschappij tot Nut der Israelieten in Nederland, „Kinderhulp", Vereen. tot opvoeding van halfverweesde, ver- waarloosde of verlaten kinderen in het huisgezin. Vacantiekolonie „Naar Buiten". St. Andriesstraat 5b. College van Regenten: L. A. F. X. Fock, Kanunnik Deken-Pastoor, Regent- Voorzitter; Vacature Secretaris; H. C. A. de Jong, Penningmeester; Regenten: G. P. A. L. te Leuken, H. P. E. Verberne, P. J. Hamers. Dr. A. Verbeek, Geneesheer-Directeur en specialist voor inwendige ziekten. J. J. A. Aghina, Chirurg-Gynaekoloog; Zr. Bernardina, Overste. Bestuur: G. van Hoogevest, Tesselschadelaan 6, Voorzitter; Mevr. S. A. J. KnoppersDieleman, van Asch van Wijckstraat 15, Secretaresse; S. Knop- pers, Wilhelminastraat 7, Penningmeester; G. J. van Amerongen, H. van Barneveld, Veenendaal, Ds. K. J. van den Berg, Ds. M. G. Gerritsen, A. N. Opstelten, F. van Slooten, H. Wisman, Utrecht. Geneesheer-Directeur: Dr. W. J. Talsma. Het Ziekenhuis is gelegen: Utrechtsche weg 293, Tel. 1900. Aan het Ziekenhuis is verbonden een afdeeling voor Chronische Lijders, Bestuur: als boven. Het Rusthuis is gelegen: Utrechtscheweg 299, Tel. 1900. Geneesheer-Directeur: Drs. J. W. Bruijn, Utrechtscheweg 262. Telefoon Ge sticht 297; Telefoon Geneesheer-Directeur 1420. Utrechtscheweg 284. Geneesheer-Directeur enz., als boven. Dr. H. W. Schreuder, Voorzitter, Zuidsingel 16; Mr. F. Kool, Geldersche Crediet Vereeniging; Dr. B. J. van Enst, 't Laantje 8. Afdeeling Amersfoort. M. H. Cohen, Voorzitter; S. B. Boas, Secretaris; L. Gast, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. W. H. E. Vrijdag, Voorzitter; A. W. P. Looff, Bankastraat 13, Secretaris; A. F. W. Weijers, Penningmeester; Mej. L. Zwart, Mevr. A. Plantenga Hogewind, J. C. C. Phaff, te Soestdijk. Afd. Amersfoort. Mej. J. van Loon, Secr.-Penningm. 54

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 68