Kindervereeniging „Leert Goed Doen". Het Brokkenhuis. Ned. Ver. tot Bescherming van Dieren. Polikliniek voor kleine huisdieren. Vereeniging „De Helpende Hand". Nederlandsche Vereen. voor hulp aan Lepralijders. Ned. Vrouwenvereeniging „Arbeid Adelt". VEREENIGINGEN OP GODSDIENSTIG, KERKELIJK EN STAATKUNDIG GEBIED. Nederlandsche Protestantenbond. De Amersfoortsche Bergkapel. Mevr. van Hasselt—van Oordt, Kon. Sophialaan 7, Presidente; Mevrouw Pels RijckenBicker, „Lockhorst", Hamersveld, Secretaresse. Voorz. L. S. Snoek; Seer. Mevr. C. C. Schreuder—Nijland, Zuidsingel 16; Penn.esse Mevr. A. M. J. Korthals Altesde Wal. Afdeeling Amersfoort. D. P. v. Rooijen, Voorzitter; Mr. G. J. v. Harencarspel, Leusderweg 251, Secretaris, Mevr. Gevaerts, Prinses Marielaan 4, tel. 443, penningmeesteresse; A. Winter, dierenarts, Utrechtsche weg 91, tel. 584; Jhr. H. Radermacher Schorer, Ph. v. d. Land en G. A. Hendriks. G. Wolfswinkel, Sint Bonifaciusstr. 19, inspecteur der afdeeling. Van A. Winter, Dierenarts en v. d. pi. afd. der Nederl. Ver. t. bescherming van Dieren, Utrechtscheweg 91, Tel. 584. Dagelijks 8 9 en 12 uur of volgens afspraak. Voor onvermogenden koste- loos; minvermogenden verlaagd tarief. Mevr. Goedkoop, Voorzitster;Vice-Voorzitster; Mevr. Tui- ninga, le Secretaresse; Mej. Prins, 2e Secretaresse; Mevr. v. Hulst, le Pen ningmeesteresse; Mevr. van Rhijn, 2e Penningmeesteresse; Mevr. v. Buuren, lid. Minimum contributie f 1.—. Tehuis Heidebeek bij Heerde. Dag. Bestuur: Ds. J. Visser, Amersfoort, Voorzitter; Mevr. Q. M. Gastmann Wichers, Oude Utrechtscheweg 6, Soest, Secretaresse; J. van Haselen, Muur- huizen 11Amersfoort, Penningmeester. Mevr. R. W. E. FischerCats, Maritslaan 4, le Correspondente; 'Mevr. Strootman Engelberts, Vondellaan 39, 2e Correspondente. Afdeeling Amersfoort. Dr. R. Miedema, Voorzitter; Mej. G. van Assendelft, B. Wuytiersl. 56, Secre taresse; Ds. J. G. de Jongh, Penningmeester; Mej. Jac. van Loon, GAL Spelberg, P. J. de Groot, Mej. M. A. Veenstra. Pr- J- F- B- van Hasselt, Voorzitter, Kon. Sophialaan 7; Mr. G. A. J. ter Linden, Secretaris, Bankastraat 17; J. W. van der Lely, Penningmeester, Prins Frederiklaan9; A. Blusse van Oud-Alblas, G. F. Callenbach, Mej. A. C. M. van de Werfhorst. Organiseert onder meer twee maal per maand godsdienstige Zondagmorgen- samenkomsten in het gebouw Regentesselaan 21b. 56

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 70