Vrijmetselaarsloge „]acob van Campen Int. Orde der Gem. Vrijm. Le Droit Humain. Spiritistische Vereeniging „Harmonia". Calvinistische Juristen Vereeniging. Ned. Bijbelgenootschap. Vereenigde Bijbelcommissarissen. Evangelische Maatschappij. Geref. Vereeniging voor Winterlezingen. Gereformeerde Mannenvereeniging ,,Schrift en Belijdenis". Gereformeerde Mannenvereeniging ,,Calvijn Evangelisch-Luthersche Vereeniging „De Luthersche Kring". Gebouw Van Persijnstraat 9b. G. C. A. Mulder, Voorzitter; Mr. J. Schuitemaker, Secretaris; G. H. v. d. Berg, Penningraeester. Loge No. 796 Broedertrouw. Vergaderlokaal: Regentesselaan 21 B. M. Bolt—-de Bruin, Secretaresse, Jac. Catslaan 49. Mevr v. d. OudendijkPieterse, Voorzitster; Mej. C. Wessel, Secretaresse, Stationsplein 6; H. Ouderdorp, Penningmeester, Doornscheweg, Gem. Leusden. Adres: Korte Bergstraat 15 Tel. 819. Prof. Dr. A. Anema, Haarlem, Voorzitter; Dr. Joh. H. Scheurer, Amersfoort, Secretaris-Penningmeester; Dr. J. Donner, Den Haag; Dr. S. de Vries Cz., Den Haag; Dr. J. A. de Wilde, Den Haag. De vereeniging vergadert eenmaal per jaar op Woensdag voor Hemelvaarts- dag te Amersfoort. F. Wesseling, Voorzitter; Ds. J. Pannebakker, Secretaris; Ds. K. den Hollan der, Penningmeester; B. Ruitenberg Hzn., P. Bothlaan 8, Bibliothecaris, Mevr. Roell—de Beaufort, Huize „Schuttershoef", Leusden; Dr. B. Keulen; D. A. G. van der Heide, Onderwijzer aan de Zondagsschool van de Afdeeling uitgaande. B. Ruitenberg Hzn., Voorzitter; D. A. G. v. d. Heide, Secretaris; G. Koren- hof, Penningmeester. G. J. de Nooy, Penningmeester, Borgerlaan 4; Mevr. Tjallingii, Secretaresse, Berkenweg 11. A. v. Diggele, Voorzitter en waarnemend Penningmeester; B. W. Ploolj, Sec retaris; H. Jansen, algem. secundus. J. Meeuwsen, Voorzitter; A. v. d. Burgt, 2e Voorzitter; J. P. Bierhuys, Secre taris, Vermeerstr. 156; J. Hartog, Penningmeester; H. P. Goossen, Alg. Adj. De vereeniging vergadert eens in de 14 dagen des Woensdagsavonds 8.15 in een der lokalen der Geref. Kerk a.d. L. Vrouwestraat. C. v. d. Brink, Voorzitter; B. C. Verstraten, Secretaris, Soesterweg 331. J. Kuijntjes, Westerstraat 80, Voorz.; H. E. Jansen, Secretaris, Vlasakker- weg 58b; J. J. F. Eymann, Penningmeester, Kortegracht 18; Mevr. J. C. de Jongh-Lindeyer, Mevr. J. J. Zerner-Scior. 57

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 71