Amersfoortsche Loge van de Nederlandsche Afdeeling der Theosofische Vereeniging. Vereeniging van Jong-Hervormden. Zendings-commissie van den Kerkeraad der Ned. Hervormde Gemeente. Ned. Zendingsvereeniging. Geref. Zendings-Commissie. Ned. Zendeling-Genootschap. Utrechtsche Zendingsvereeniging. Ned. Gustaaf Adolf-vereeniging. Zondagsschool v. d. Afdeeling Amersfoort van het Nederl. Bijbelgenootschap. Dameskrans. Mevr. E. P. de Jongh—Stark, Eere-Presidente, Mevr. J. A. E. Zemer, Presi- dente. Gebouw Regentesselaan 21b. J. H. Bolt, Voorzitter, Jac. Catslaan 49; M. Bolt^de Bruin, Vice-Voorzitster; Jonkvrouwe A. van Reigersberg Versluis, Penningmeesteresse; J. Slam; O. Veenstra, Secretaris, Borgerl. 14; Mevr. C. Camerling Helmolt, Bibliothec.esse. Geeft gedurende de wintermaanden cursussen en lezingen en bezit een uit- leen-bibliotheek. Verhuurt haar lokaliteiten. Ds. M. G. Gerritsen, voorzitter; Dr. B. Keulen, vice-voorz.; L. Keemink, secre taris; N. Vels Heijn Jr., 2e Secretaris, F. v. Blankenheymstr. 20; H. van Galen Last, Penningmeester; A. M. Dijk, 2e Penningmeester, Vlasakkerweg 26. Commissie voor Jeugdkerk: N. Vels Heijn Jr., Voorzitter. Commissie voor Propaganda: A. A. Overdulve, Voorzitter, Seringstraat 7, Mej. E. A. Haars, Secretaresse, Kon. Sophialaan 6. Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; B. M. Karman, Penningmeester. Mej. G. Pothoven, Correspondente, Arnhemscheweg 55. 5s' Schouten, Voorzitter; J. Meeuwsen, secretaris, Jan Steenstraat 29; D. G. J. Breukelaar, Penningmeester. Ds. K. den Hollander, Voorzitter; Dr. B. Keulen, Secretaris; F. S. van Eyber- gen, Penningmeester; Ds. J. Pannebakker; F. Wesseling. M. Smallegange, Correspondent. Vacature, Voorzitter; J. Haars, Secretaris-Penningmeester. Wijkvereeniging „Uw Koninkrijk Kome". Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; Dj. A. G. v. d. Heide, Secretaris; D. Ruys, Penningmeester. F. Wesseling, Voorzitter; Dj. A. G. van der Heide, godsdienstonderwijzer. Oud-Kath. Studentenvereeniging „Batavia". Praeses: P. J. Jans; Ab-actis: E. Wijker Jz., Kerkstraat 1; Quaestrix; Mevr. A. C. v. Voorst. 58

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 72