Internationale Oud-Kath. Vereeniging tot Onderlinge Hulp. Vereeniging van Jonge Oud-Katholieken „Van Neercassel". Oud-Katholiek Ondersteuningsfonds. R.K. Vereeniging ,,Geloof en Wetenschap". Zondagsschool van den Ned. Prot. Bond. Ned. Herv. Evangelisatie-Vereeniging „Soesterkwartier". Chr. Jeugdver. „Immanuel", in het Soesterkwartier werkzaam. Wijklokaal Bethel, Soesterwijk. C. de Jager, correspondent. Th. Bakker ]r„ Voorzitter; J. de Jager Jr., Secretaris, F. v. Blankenheymstr. 19; Mej. E. M. Cornelisse, Penningmeesteresse. Afdeeling Amersfoort. Prof. A. Rinkel, 't Zand 15, Voorzitter; A. Zwart, Secretaris, Kerkstraat 1; Mej. M. Th. v. Mechelen, Penningmeesteresse. Dr. F. C. Huygen, Voorzitter; J. G. Boekenoogen, Secretaris; Mevr. Pordon, Penningmeesteresse. Dr. R. Miedema, Voorzitter; Mej. J. van Loon, Secretaresse-Penningmees- teresse. Kleber-Zondagsschool. Wordt gehouden in de Chr. School aan de Blankenheymstraat. D. Vels-Heijn, Directeur. Wijkgebouw Bethel. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; A. N. Opstelten, Secretaris; W. Dingemanse, Penningmeester. Kon. Goedgekeurd 23 Maart 1931 No. 28. Eigen vergaderlokaal: Oude Soesterweg 8. B. de Jong, Alg. Voorzitter; G. de Gans, Tulpstraat 35, Alg. Secretaris; W. Dingemanse, Alg. Penningmeester. Afdeelingen: Jongemannenvereeniging: 18 jaar en ouder: R. Berculo, Secretaris. Jongelingsvereeniging: 15—18 jaar: H. Veenvliet, leider. Knapenvereeniging: 810 jaar: H. van Norden, leider; 1012 jaar: J. v. Stek, leider; 1215 jaar: H. Veenvliet, leider. Jongevrouwenvereeniging: 17 jaar en ouder: Mej. A. Vlietstra, leidster. Meisjesvereeniging: 15—17 jaar: Mevr. M. J. Gemen, leidster. Meisjesvereeniging: 12—15 jaar: Mej. A. Vlietstra, leidster. Meisjesvereeniging: 812 jaar: Mevr. J. Otten, leidster. Fanfarekorps: Leider: J. J. Borgman. Houtsnij- en Zaagcursus: W. Bakkenes en H. Heenvliet, leiders. Mondorgelclub: J. J. Borgman, leider. Kinderkoor: Mej. J. van Beek, leidster. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; F. Wesseling, Secretaris; Vac. Penning meester. 59

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 73