Hervormd Wijkgebouw „Philalethes". Ned. Herv. Zondagsschool Vereeniging. Amersfoortsche Christelijke Jongemannenvereeniging. Ned. Herv. Jongel. Vereen. op Geref. Grondslag „Maranatha". Herv. Knapenver. op Ger. Grondslag „Filalethes". Centraal Verband van Geref. Jongelingsver. Jongelingsvereen. op Geref. Grondslag „Paulus". Jongelingsvereeniging op Gereformeerden Grondslag „Dr. H. Bavinck". Jongelingsvereen. op Geref. Grondslag „Calvijn". Havik 27. Ds. K. J. v. d. Berg, Voorz.; B. Ruitenberg Hzn., Seer., P. Bothlaan 8, A. Gelderman, Penningmeester. Ds. M. G. Gerritsen, Voorz.-Directeur; Ieden: C. Janssen; L. Keemink; J. W. de Vaal. Eigen Gebouw en Algemeen Secretariaat: Stoovestraat 14. J. B. Grootendorst, Voorzitter; A. J. Borgman, Stoovestraat 4, Secretaris; G. Gerritsen, Penningmeester. Jongelingsvereeniging: van Veen, Secretaris. Afdeeling Gymnastiek: W. ter Wolbeek, Secretaris. Knapenvereeniging: A. v. d. Ham, Secretaris. Afdeeling Voetbal: J. Veenendaal, Secretaris. Eere-Voorzitter Ds. K. van den Berg Voorzitter R. Wevers; Secretaris H. Ruitenberg, P. Bothl. 8; Penningmeester W. H. Kolkman. Vergaderplaats en tijd: in „Filalethes", Havik 24, des Zon- dags om 7.30 uur. Vergaderplaats: Wijkgebouw „Filalethes". Tijd van vergaderen: Woensdag- avond, van 7 tot 8.30 uur. Bestuur: R. Wevers, Voorzitter; G. Versteeg, Secretaris-Penningmeester, Scheltusstraat 43. A. v. d. Meulen, Voorzitter; A. Veenendaal, Langestraat 33, Secretaris; J. Zeedijk, Arnh. straat 10, Penningmeester. Aangesloten zijn de J.V.O.G.G. Paulus, Dr. Bavinck, Calvijn en Pro Rege. A. Vonk, Voorzitter; J. Hoogendoorn, Bergstraat 20, Secretaris; J. Zeedijk, Arnhemschestraat 10, Penningmeester. Vergadert 's Zondags 20.00 uur, Consistorie Ger. Kerk, L. Vr. straat. A. van der Meulen, Vermeerstraat 95, Voorzitter; C. H. Valkenburg, Leus- derweg 280, Secretaris; G. Veenendaal, Arnh. weg D 16, Leusden, Penning meester. Vergadert iederen Donderdagavond (8 uur). Consist. Geref. Kerk, L. Vr. str. P. J. Rijper, Voorzitter; J. A. v. d. Heuvel, Dupontplein 8, Secretaris; D. van Garderen, Bisschopsweg 71, Penningmeester. Vergadert 's Zondags 20.15 uur, Consistorie Geref. Kerk, Zuidsingel. 60

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 74