Jongelingsvereen. op Geref. Grondslag »Pro Rege Bondsring Amersfoort en Omstreken" van den Ned. Bond van Jongelings-vereenigingen op Gereformeerden Grondslag. Jeugdraad voor jeugdorganisaties op Geref. Grondslag te Amersfoort. Meisjesver. op Ger. grondslag „Geloof en Kennis' 1. Meisjesver. op Ger. grondslag ,,Geloof en Kennis" II. Meisjesvereeniging op Geref. Grondslag „Irene". Meisjesvereen. op Geref. Grondslag „Credimus". Kleine Meisjesvereeniging op Geref. Grondslag „Mirjam". Geref, Knapenvereeniging ,,Timotheus". H. de Vries, Voorzitter; C. v. d. Hoogen, G. van Stellingwerfstr. 88, Seer.; G. Lappain, Begoniastraat 22, Penningmeester. Vergadert 's Zondags 20.15 uur in het Wijkgebouw „Irene", Lingestraat. H. de Vries, Soesterweg 397, Voorzitter; G. H. Klaassen, Borgerlaan 11, Se- cretaris; A. Vonk, Havik 21, Penningmeester. Bij dezen Ring zijn aangesloten de V. op G. G. te Amersfoort, Soest en Baarn. I. Stap, Voorzitter; Joh. de Gans, Bleekersstraat 3, Secretaris; Mevr. J. Scheu- rer—Hartwigsen, K. Bergstraat 15, Penningmeesteresse; Mej. R. Monster, C. Pries, bestuursleden. ir Bij den Jeugdraad zijn aangesloten de J. V. op G. G. ,,Paulus „CaIvijn „Dr. H. Bavinck" en „Pro Rege", de M. V. op G. G. „Geloof en Kennis I, „Geloof en Kennis" II, „Irene" en ,,Credin", K. V. op G. G. „Timotheus en kleine Meisjes-Vereeniging „Mirjam". Mej. M. S. v. d. Wetering, Presidente; Mej. G. Brinkman, Secretaresse, Hoo- geweg 4, Mej. C. Engelenburg, Penningmeesteresse; J. Veenendaal, alg. adj.; Mej. G. Leyenhorst. Mej. M. Monster, Presidente; Mej. H. Dorrepaal, Secretaresse, Torenstraat 7 B; Mej. M. Graaff, Penningmeesteresse; Mej. G. v. d. Brink, Bibl.; Mej. E. v. d. Beek, alg. adj. Vergadert Donderdags om de veertien dagen in het gebouw Irene aan de Lingestraat. Mevr. v. d. KooyMelink, presidente; Mej. R. Keesenberg, Secretaris, Hun- zestraat 7; Mej. R. v. Eijs, Penningmeesteresse; Mej. A. Schuring, Alg. Secundus; Mej. R. Kortes. Vergadert Donderdags om de veertien dagen. Mej. M. Burger, Presidente; Mej. M. v. Ruller, Secretaresse, Radboudstr. 44; Mej. G. v. d. Hoorn, Penningmeesteresse; Mej. R. v. Hemsbergen, Mej. A. Duyn. Leidsters: Mevr. M. C. Wijnbeekv. Buuren, Mej. G. Reeders, Mej. Mulder, Mej. M. Lyesen, Mej. H. Lyesen. Vergadering elken Vrijdagavond in het catechisatie-lokaal van de Gereform. kerk aan de L. Vrouwestraat en in het gebouw Eben Haezer, Muurhuizen. Afd. I vergadert 's Woensdagsavonds 6.30 in de Consistorie der Geref. Kerk a.d. Lieve Vrouwestraat. 61

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 75