Nederl. Israelietische Godsdienstschool. Chr. Jeugdorganisatie. Nederlandsche Padvinders. Chr. Geref. Jongelingsvereeniging „Gideon". Knapenvereeniging „Samuel". Nationaal Jongeren Verbond. Vereen. van de H. Catharina van Siena. Eucharistische Kring. Nederl. Zionistenbond. Afd. II vergadert 's Zaterdagsavonds 6.30, eveneens in de Consistorie det Geref. Kerk, Lieve Vrouwestraat. Afd. Ill vergadert Vrijdagavond 6JA uur in het gebouw ..Irene" a.d. Lingestr. Afd. IV vergadert Zaterdagsavonds 6Y2 uur in het gebouw Eben Haezer Muurhuizen. Leider Afd. I: R. v. Driel, J. Tooropstr. 22. Leider Afd. II: J. v. d. Arend, Langestraat 108. Leider Afd. Ill: C. v. d. Brink, Soesterweg 61 I. Leider Afd. IV: A. Bogaard, Oud Leusden A 10. Het Comite van leiders bestaat uit: H. Tbijs, Voorzitter; J. v. d. Arend, Secre taris; D. Breukelaar, Penningmeester; Joh. de Gans, I. Stap en R. van Driel. Vacature, Voorzitter; S. J. Hamburger, S. B. Boas, I. de Wolf, J. van Zuiden, Secretaris. M. Germans, Voorzitter. Afdeeling Amersfoort. Secretariaat gevestigd: Mevr. Jhr. A. M. A. J. Roell, Schuttershoef, Leusden Voorzitter: R. v. d. Kamp; Secretaris: W. v. d. Kamp, Kl. Nagtegaalstraat 27; Penningmeester: G. Lagemaat; Bibliothecaris: J. van Binnendijk; Alg. Adjunct: H. v. Binnendijk. Vergadert iederen Vrijdagavond TYj uur, in de zomermaanden 8 uur, in de Consistorie Kerkgebouw W. v. Mechelenstraat. (Onderafd. J. V. Gideon.) Leider: W. v. d. Kamp, Kl. Nagtegaalstraat 27. Afdeeling Amersfoort. Bestuur: J. H. Ritsma, Voorzitter; G. Freest Jr., Secretaris, Roelofsstr. 4; Mej. C. H. Ontrop, Penningmeesteresse. Mevrouw D. M. Bronsvan Loo, Presidente; Mevr. M. A. Fortmann Tolboom, vice-presidente; Mevr. C. v. Wessemde Munk, Penningm.esse; A. Kuiper—Hasselbach, Secretaresse, Langestraat 83; Mevr. M. A. Kamp Jehaes, Mevr. Ag. ten BraakSchmondt, leden. Kapelaan W. J. de Jong, Directeur; L. v. d. Ham, Tulpstr. 39, Secretaris. H. van Raalte, Voorzitter; Mej. M. Frankenhuis, Penningmeesteresse; A. Salomons, Secretaris, H. v. Viandenstraat 3; Mevr. E. LevieAptroot: Com- missaresse ,,Joodsch Nationaal Fonds", Willem de Vries. 62

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 76