Alliance Israelite Universelle. Damesvereeniging Tifereth Nosjiem. Genootschap Talmoed-Touro. Genootschap Genviloeth Gassadiem. Vrijdenke'rsver. „De Dageraad". De Liberale Staatspartij „Vrijheidsbond". Vrijzinnig Democratische Bond. Anti.-Revolutionaire Kiesvereen. „Nederland en Oranje". Chr. Dem. Unie. Kath, Dem. Partij. Amersfoortsche A. R. Persvereeniging. M. H. Cohen, Voorzitter; Mevr. de Vries—van Os, Penningmeesteresse. Mevr. de Vriesv. Baren, pres.; Mevr. M. KoppelAziynman, Penningm.esse; Mevr. B. v. RaalteCohen, Secretaresse; Mevr. C. Gosschalkde Jongh. S. J. Hamburger, Voorzitter; E. Beem, Penningmeester; J. van Dam, Leeraar- Secretaris. J. v. Zuiden, Voorzitter; J. van Dam, Secretaris en leeraar; E. Beem, Penn. Afdeeling Amersfoort. C. A. Otto, Voorzitter; J. A. M. Kok, Fuchsiastraat 71, Secretaris; W. v. d. Colk, Penningmeester. Afd. Amersfoort. Voorzitter Dr. H W. Schreuder; Secretaris: P. Coops; Penningmeester; J. D. van Buuren. Led,en: Dr. J. A. A. H. de Beaufort, Ir. J. Philip Korthals Altes, Prof. Mr. G. J. 'Nolst Trenite, Dr. J. H. Ronhaar. Mr. 1. Schuitemaker, Mr. H. P. Wenckebach, kolonel W. H. E. Vrijdag, G. A. L. Spelberg. Afdeeling Amersfoort. Voorzitter: Ant. Hofkamp; Secretaris: W. C. Oosterman; Penningmeester; Corn. Ruit-enberg; Mevr. W. de Knegt, O. Plantenga. J. H. v. Lonkhuyzen, Voorzitter; J. P. Boender. Secretaris, Brouwersstr. 3; J. Stuurop, Penningmeester; A. Gelderman, A. J. Kloosterman, J. Rens, A. van Diggel e. Afdeeling Amersfoort. J. Ki-ommenhoek, Vermeerstraat 59, Voorzitter; A. Nakman, Palmstraat 252, Secretaris. Afdeeling Amersfoort. L. "Waterloo, le Voorzitter; B. J. Gerritsen, le Penningmeester; G. Krijnen, le ■.Secretaris, (Primulastraat 52); B. v. Hoeyen, 2e Voorzitter; J. W. Klunder, 2e Secretaris; J. Dirkx, 2e Penningmeester; H. G. Smits, Alg. Bestuurder. Bostuur: Vacature, Voorzitter; J. Stuurop, Nieuwstraat 32, Secretaris; J. v. d. Werff en D. H. Huygen, leden. 63

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 77