A.R.J.A. Afd. Amersfoort „De A.R. Jonge Garde". Christelijk Historische Unie. R.K. Kiesvereeniging „Recht en Orde". S.D.A.P. O.S.P. Vereeniging van Vrienden der Sovjet-Unie (V.V.S.U.). Nationaal Socialistische Beweging. (Kring Eemland.) Algem. Ned. Fascistenbond. Kiesvereeniging Amersfoortsch Belang. Dr. )oh. H. Scheurer, Voorzitter; Joh. de Gans, 2e Voorzitter;secre- taris, bi'Mioth., Hobbemastrafat 45; Mej. M. Monster, 2e Secretaresse; C. Pries, Penningmeester archivaris; P. Everaars. De club bestaat in twee secties, A en B. Adres sectie A: G. Joh. v. Munster, G. v. Stellingwerfstraat 90; adres sectie B: Mej. M. Monster, Utr.weg 73a. A/deeling Amersfoort. Dr. B. Keulen, Voorzitter; Dj. A- van der Heide, Vice-Voorzitter; Dr. W. J. Talsma, Secretaris; A. A. Waanders, Penningmeester. Mr. A. E. Th. Koolen, Voorzitter; Mej. E. v. Hamersveld, 2e Secretaresse; W. A. Hertog, Penningmeester; J. J. van den Heuvel, H. A. Nieuwendijk, J. B. J. van Wandelen, C. T. G. van Kalleveen, J. R. Hartings, L W. J. Spit. u c"' .^''n9aarden> Voorzitter; J. v. d. Wal, Waalstraat 16, Secretaris; H. Smit, Penningmeester; G. v. Wijland, B. Noordewder, Mevr. Huslage- v. d. Rol, J. de Mots, L. Bijlsma, een vacature. Secretariaat S.D.A.P. telefonisch aangesloten No. 1679. J. Flameling, Voorzitter; J. G. Prins, Secretaris, Violenstraat 29;' W. v. d. Colk, Penningmeester. G. A. Hendriks, Crocusstraat 17, Secretaris; A. de Gans, Fuchstiastraat 68. Penningmeester. Krtngraad: Kringleider: A. E. van Goor den Oosterlingh; Pl.v.v. Kr.ingleider: Mr. Jos. Gilissen; Secretaris; L. J. W. Aveling, Timorstraat 9; Penningjmeester: L. A. Riem Vis; Waarn. Secretaris: G. van Goor. Groep II (Amersfoort) Groepsleider, B. J. Kraal; Secretaris: D. L. M. Ulakraut. Groep III (Amersfoort). Groepsleider: Mr. Jos. Gilissen; Secretaris: P. Colder. Groep IV. (Amersfoort.) Groepsleider: M. de Hoog; Seer.: A. van Bemmel. Weerbaarheid Kring Eemland: Waarn. Kring W.A.-leider: N. A J v. d. Berg. Plaatselijk Commandant van Amersfoort, N. A. J. v. d. Berg. Plaatselijk Commandant van Soest: L. J. B. M. Schuppen. Plaatselijk Commandant van Bunschoten: P. Duijst. Afdeeling Amersfoort. Tijdelijk leider: Mr. J. Frima. Voorzitter G. van Tellingen, Nieuweweg 1; Secretariaat vacant. 64

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 78