Vereeniging „Kerk en Vrede". Vredesscouts. Nat. Bond tegen Revolutie. Nationale Vereeniging „Pro Rege". Rotary Amersfoort. Mazdaznan, English Association in Holland. VEREENIGINGEN TOT ONTSPANNING, GEZELLIG VERKEER EN SPORTVEREENIGINGEN. Societeit „Amicitia". Societeit Concordia". Societeit Vereeniging. Afd. Amersfoort. Dr. J. Nieweg, Voorzitter; Mej. F. W. van de Werfhorst, Regentesselaan 1, le seer.; Mr. G. A. J. ter Linden, Bankastraat 17, 2e Seer.; R. de Ronden, Utr. weg 235, Penningmeester; Mej. G. C. Capel; Ds. J. Dikboom; P. Hillenius. Bestuur: Mevr. J. C. Pelt, Schaepmanlaan 19. Afdeeling Amersfoort Dagelijksch Bestuur: Mr. A. E. Th. Koolen, Voorzitter; Visser, Da Costa- plein 4, Secretaris; Mr. H. P. Wenckebach, Penningmeester; Kap. van Straelen, T. Ziedses des Plantes. Militaire Afdeeling Amersfoort. H. Bolle, Voorzitter; P. Kros, Secretaris, Lorentzstraat 32; O. de Raadt, Penningmeester. Societeit Amicitia (Plantsoen. Telef. 7.) Woensdag 12.15. Secretaris O. Plantenga, Anna Paulownalaan 1, Telefoon 1428. de kunst van het volkomen leven en de methode daartoe. Leider voor het Nederlandsch taalgebied Mr. C. Sypkens, van Hogendorpl. 3. Dr. W. v. Maanen, Voorzitter; Mej. H. C. W. Reese, Secretaresse, Jan Steen- straat 16; J. van Dijk, Penningmeester; Mevr. Leopold, A. Pot. Plantsoen Tel. 7. Dr. P. K. Drossaert Lulofs, Voorzitter; H. F. Keetell, Secretaris; M. D. J. Gerritsen, Penningmeester; Dr. J. J. A. Aghina, J. A. Rant, P. J. Gaillard, Commissarissen. Langestraat 113. Tel. 33. Mr. E. H. Bergsma, Voorzitter; D. A. Camerling Helmolt, Vice-Voorzitter; P. C. L. Blom, Penningmeester; B. J. Buma, Secretaris; A. Asman, Com- missaris. Stoovestraat 9. Tel. 281. M. Th. J. v. Wessum, Voorzitter; R. J. Cruyff, Secretaris; W. v. d. Donker, 66

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 80