Gemengde Zangvereeniging „Mendelssohn". Christ. Zangvereeniging „Soesterkwartier". Ned. Herv. Zangkoor. Vrijz, Zangkoor. Amersfoortsche Opera Vereeniging. Amersfoortsche Kunstkring. Afdeeling Amersfoort van het Nederlandsch Kunstverbond. R*K» Tooneelvereeniging „Ons Genoegen"* H. Simons, Voorzitter; H. J. Staal, Secretaris, Reigerstraat 18; J. de Valk, Penningmeester; Th. de Vries, Da Costalaan 1, Bilthoven, Directeur. A. N. Opstelten, Voorzitter; L. W. Hammink, Secretaris, Palmstraat 242; H. Hemminga, Penningmeester. Repetitie iederen Woensdagavond van 7.30—9.30 in 't gebouw Bethel. A. J. C. Mooy, muziek- en zangleeraar, Directeur; J. Sikkens, Voorzitter. Repetities: iederen Woensdagavond van 8—10 uur in de bovenzaal van 't Sluisje, (Muurhuizen 123). Aangifte nieuwe leden, aldaar. G. A. L. Spelberg, Voorzitter; J. Bijl, Secretaris, Vondellaan 29; Mevrouw Tuininga, Penningmeesteresse. P. J. Schwerzel, Voorzitter; Mevr. H. Versfeld—Baronesse van Hardenbroek van Ammerstol, Secretaresse; J. v. Haselen, Muurhuizen 11 15, Penningmees ter; Mevr. C. de Jong Schouwenburg, Commissaresse. Bestuur: Jhr. A. W. den Beer Poortugael, Voorzitter; J. Nieweg, Secretaris; J. Valkhoff Jr., Penningmeester; F. W. J. Barkey Wolf, Prof. Dr. L. F. de Beaufort, Ir. C. B. van der Tak. Commissie Letterkunde: vacature, Voorzitter; Mevr. A. M. Barkey Wolf, Secretaresse; Prof. Dr. L. F. de Beaufort, Mej. W. Hovens Greve, Mevr. Havelaar, J. Valkhoff Jr. Commissie Muziek: Vacature, Voorzitter; Ir. van den Tak, Secretaris; G. van den Burg, Mevr. M. van Haselen, Mr. Dr. M. Tydeman, P. J. Schwerzel, Mej. Mr. L. Bolleman. Commissie Tentoonstelling: Jhr. A. W. den Beer Poortugael, F. W. J. Barkey Wolf, Secretaris; Mej. S. van Heukelom, Ir. L. B. Huygen, Mevr. van der Mark, J. Nieweg, Ir. C. B. van der Tak, J. N. H. Feikema. Commissie Tooneel en Dans: Jhr. den Beer Poortugael, Voorzitter; J. Meihui- zen, Secretaris; J. Nieweg, J. Valkhoff Jr. Jhr. A. W. den Beer Poortugael, Voorzitter; F. W. J. Barkey Wolf, waar- nemend Voorzitter; Mevr. C. Camerling Helmoltvan Ketwich Verschuur, Secretaresse; Mevr. E. Gevaerts, Penningmeesteresse; Mevr. A. Havelaar. Sybolts, Nieweg. Onderafdeeling R. K. Werklieden-Vereeniging. H. v. d. Heyden, Voorzitter; O. F. de Wilde, Secretaris, Bisschopsweg 111; K. Wijngaard, Penningmeester; K. Reynders en T. Mulder, Commissarissen; J. J. de Wilde, Regisseur. 68

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 82