Arb. Toon. Vereen. „Kunst na Arbeid". Dilett. Tooneelvereen. „Advendo". Joodsche Vereeniging „Nut en Genoegen". Amersfoortsche Tooneelvereeniging „Ons Vermaak Chr. Zang- en Reciteerclub Excelsior". D.O.V. Orkestvereeniging Amersfoort. Het Vrijwillig Muziekkorps le half Reg. Huzaren. Arbeiders Muziekvereen. „H. J. Hegeraat". Amersfoortsche Muziekvereeniging. R.-K. Muziekvereeniging „Wilskracht. J. Schoneville, Voorzitter, Dollardstraat 16; J. K. Buiteman, Secretaris, Linge- straat 19; A. P. P. Bliekendaal, Penningm., Fuchsiastraat 23. Ale. secretariaat: Frans Halsstraat 23. A. G. van Zwol, Voorzitter; A. A. C. Maas Jr., Alg. Secretaris; Mevr. C. Kroes, Penningmeesteresse. Regisseur: H. van Wermerskerken, Zeist. Ph. Rintel, Voorzitter; J. Frank, Secretaris, J. v. Dieststraat 13; Mevr. C. v. Zuiden—v. Beek, Penningmeesteresse; Mej. B. de Vries, M. v. Praag, A. 1. v. Tijn, I. Aronson, Vice-Voorzitter. H. Verstay, Voorzitter; G. de Gans, Secretaris, Teutstraat 10; P. Hagebeuk, Penningmeester. Bestuur: O. Rooke, Directeur; H. W. de Wilde, Voorzitter Bisschopsweg 129; Th. Graaff, Secretaris. Westerstraat; Mej. A. v. Doorn, Penningm.esse. C W. v. d. Brink, Voorzitter; J. B. Capel, van Woustraat 4, Secretaris, Mej. M. Weijtenburg, Jan Steenstraat 25, Penningmeesteresse. Mr. S. Knoppers, Voorzitter; J. Asyee, Secretaris, Kapelweg 91; Dr. Rijnders, 2e Secretaris; J. van Doorneveld, Penningmeester; Mej. D. Muller, Bib.iothe- caresse; Willem Meijer, Directeur Repetities des Vrijdagsavonds 810 uur in het gebouw der Theosophische Vereeniging, Regentesselaan. M. Klijnen, Kapelmeester, Dollardstraat 88. W. v. d. Akker, Voorzitter; D. Plekkenpol, Secretaris, Seringstraat 42; R. Ha- ringsma, Penningmeester, Soesterweg 285. Repetitie: Dinsdagavonds 7.30—10 uur; Woensdagavonds voor leerlingen van 7—10 uur; Muziekzaal Werkhuis, Davidshof. Opgericht 10 Maart 1889. Directeur Ferd. de Goey, Vermeerstraat 119. G. A. Steppe, Voorzitter; J. de Wilde, 2e Voorzitter; N. W. Rooke, Secre taris, Everard Meijsterweg 30; G. Ph. van Moorselaar, Penningmeester, A. J. Donath, 2de Penningmeester; A. de Man, J. Oudkerk, Commissarissen. J. v. d. Linden, Voorzitter; C. Tondeu, Penningmeester; D. J. Nijssen, Secre taris, Havik 17. 69

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 83