Het Harmonie-orkest „Huijgen en Wessel. Vereeniging „The Red Boys". Amersfoortsch Mandoline Orkest ,,Belcanto". Kapel der Chr. Jeugd Vereeniging ,,Immanuel". Amersfoortsche Mondharmonica-vereeniging „Steeds Hooger". Politie Muziekgezelschap „De Harmonie". Christelijke Muziekvereeniging „Hosanna". Chr. Tamboers-Pijperscorps .Juliana". Mondaccordconvereeniging „Door Vriendschap Verbonden". A.N.W.B., Toeristenbond voor Nederland. Amersfoortsche Ren- en Toeristenclub „De Pedaalridders". U. M. O. B. v. d. Brink, Voorzitter; D. Wagenaar, Secretaris, Anjerstraat 26; A. v. d. Heuvel, Penningmeester. W. Duursma, Secretaris, Maconistraat 11; G. Meyer, Penningmeester. W. J. Duijf, Voorzitter; J. C. Duijf, Secretaris, L. Beekstraat 18; H. Kroes, Penningmeester. J. Berculo, Secretaris, Oude Soesterweg 34. D. Greeven, Voorzitter en Directeur, Kruiskamp 81. Secretariaat: Gaslaan 50. N. Keuken, Voorzitter; E. Boon, Secretaris, Marconistraat 12; B. Straalman, Penningmeester; G. Lagerwij en J. Strijland, Leden. J. Rijnders, Voorzitter; G. H. van Barneveld, Secretaris, Tulpstraat 34. Dir.: Joh. de Vries Pzn., Hoogeweg 5. Telefoon 760. Voorzitter: A. Gerritse, Hoogeweg 82; Secretaris: H. Streefkerk, v. Bemmel- straat 110; Penningmeester G. de Roo, Arnhemscheweg 230. Repetitie in Chr. Militair Tehuis, Lange Beekstraat 28. Zaterdagavond 4.30 5 uur, adspirant tamboers. 55.30 uur tamboers-hoornblazers. 5.307 uur Pijperscorps. Leeftijd 12 jaar en ouder. Z. J. Verhaar, Voorz.; H. S. Flos, Leliestraat 41, Secretaris; R. Jansen, Penningmeester. P. G. van Appel, Utrecht, Wittevrouwenstraat 30, Afdeelingsconsul Afdee- ling II; Jhr. E. W. von Wrangel auf Lindenberg, Consul. Opgericht 26 October 1926. L. v. Hoeijen, Voorzitter; D. v. Wijk Jr., Secretaris, Vlasakkerweg 52 E; A. de Wilde, Penningmeester; W. v. Schaik, 2e Secretaris. Afd. Amersfoort van de Rijwielpadvereeniging Utrecht en Omstreken. A. Eysink, Voorzitter; S. B. van Delden, Commissaris. Deze Vereeniging stelt zich ten doel rijwielpaden (verboden voor motor- rijtuigen) aan te leggen langs rustige wegen. waar men bevrijd van Autostof, heerlijk kan genieten van de mooiste natuurplekjes. Contribute 1.50 per 70

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 84