Ned. Arbeiders Sportbond. Inst. v. Arb. Ontw. „De Natuurvrienden", Afd. Amersfoort. Amersfoortsche Athletiekvereeniging (A.A.V.). R.K. Gymnastiek Vereeniging „St. Hubertus". Onderofficiers Schermver. E.M.M.A. Eendracht Maakt Macht. Amersfoortsche Gymnastiekvereeniging „Excelsior" Amersf. Chr. Gymnastiekvereeniging „Wilhelmina". Wandelsportvereeniging „Wilhelmina". Amersf. Alg. Wandelsportver. „Zonder Uitvallers Terug". Afd. Amersfoort. H. J. H. Brussen, Voorzitter en tijdelijk Secretaris, Woestijgerweg 46; W. v. d. Brink, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. C. J. Vermeij, Voorzitter; Mej. A. C. Langendonk, Secretaresse, Scheltema- aan 4, W. H. L. Nagel, Penningmeester; Mevr. B. PolakBeem, J. Mebius leden. P. Kortland, Voorzitter; G. P. Scheffer, Secretaris, Arnh. weg 68; W lansen Penningmeester; G. Schmidt, G. J. J. Nieuborg. Opgericht 20 Mei 1920. J. v. d. Pol, Voorzitter; Mej. W. Rijke, Havik 43, Secretaresse; P. J. A. van Oorschot, Penningmeester; H. Bliekendaal, Mej. B. v. d. Vat, S. Massa, C. R. Valkenhoef, J. R. Smeeing, leden van het bestuur; Kapelaan H. J. J M van Straelen, Adviseur. Amersfoort. J- te Roller, sergeant, Voorzitter; A. E. Berends, sergeant, secretaris; A. Faber, sergeant, Penningmeester. Ron. Goedgekeurd op 9 Augustus 1919. J. v. d. Linde, Voorzitter; P. H. Huizinga, Secretaris, Spaarnestraat 45; G. v. d. Velde, Penningmeester; J. v. d. Linde, Directeur. Oefenzaal: R.H.B.S. Afdeeling C.J.M.V. Opgericht Mei 1907. Aangesloten bij de Ron. Ned. Athl. Unie. U.P.A.B. en A. B. v. L. O. J. B. Grootendorst, Voorz.; A. v. Zweeden, secretaris, Schimmelp. kade 16; H. Ruitenberg, penningmeester. Afdeeling Chr. Gymnastiekvereeniging. Opgericht 2 Febr. 1934. F. Wierda, Voorzitter; H. Ruitenberg, Secretaris, P. Bothlaan 8; L. v. d. Veer, Penningmeester. Opgericht 30 Mei 1933 Aangesloten bij R.N.A.U., Afdeeling Wandelsport. Med. Adviseur: Dr. H. J. Rolk, Berkenweg 15. Eere-Voorzitter: Ritmeester Jhr. A. van der Goes; Wnd. Voorzitter J. W. Sperna Weiland; Secretaris: W. ter Wolbeek, Bisschopsweg 19; Penninq- meester: J. van Effrink. 72

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 86