R.K. Sportvereeniging „Amersfoort". Amersfoortsche Lawntennisclub „A.L.T.A." Amersfoortsche Mixed Hockeyclub. Amersfoortsche Zwemclub „Neptunus". Amersfoortsche Zwem- en Poloclub A. Z. en P. C. Korfbalvereeniging ,,Amersfoort". Eerste Amersfoortsche Politie Sportvereeniging. Algemeene Hengelaarsbond. Postduivenvereeniging „de Luchtpost". P. v. Helsdingen, Voorzitter, S. Leenaras, Krankeledenstr. 22, Secretaris; J. Gantevoort Sr., Penningmeester. Goedgekeurd bij K.B. van 19 Oct. 1920 No. 130. Aangesloten bij den Nederl. Lawn Tennisbond. A. R. Mennega, van Marnixlaan 56, Voorzitter; E. Hogewind, Waldeck Pyrmontlaan 2, Secretaris; A. Goekoop, Nassaulaan 1, Penningmeester; Mevr. L. A. Keyser- Houtkamp en Mevr. J. P. Kuiler-Meihuysen, Commis- saressen. 3 Gravelbanen aan de Barchman Wuytierslaan no. 38. Telefoon clubhuis 1219. E. van Vollenhoven, Voorzitter; J. Borgerhoff Mulder, Secretaris, Borgesius- laan 39; C. Wilhelmy, Penningmeester; M. Erkelens, Mej. A. Wilhelmy, Commiss. M. v. Doven, Voorzitter; D. L. M. Unkraut, Schimmelpenninckkade 4, Se cretaris; B. W. Meulekamp, Penningmeester; J. v. Bekkum, Mej. T. v. Beek, A. Plomp, J. Hendriksen. Mr E. Bergsma, Voorzitter; A. C. v. Duin, Utrechtsche straat 23, Secretaris; A Klasser, Penningmeester. W. van Achterbergh, Voorzitter, Westsingel 12; J. Y. Hartog, Secretaris, Langestraat 115; A. v. Leyenhorst, Penningmeester, Oude Soesterweg 58; Mej. C. de Jongh, Mej. E. Bijvoet, J. Tetenburg, Commissarissen. Terrein: Dorresteinscheweg. A. Losekoot, Voorzitter; J. Lagerwaard, Secretaris, Gabrielstr. 7; A C v Gorkum, Penningmeester; J. Koetsier, 2e Voorzitter; A. v. d. Kooij, 2e Se cretaris. Afdeeling Amersfoort. Secretariaat: Kapelweg 59. D. Tuninp, Voorzitter. Tuinstraat 13; C. J. Broekman, Secretaris-Penning- meester, Kapelweg 59; P. de Ruijter, A. J. v. d. Brink, K. F. Hausel, Commis sarissen. Opgemelde Afdeeling is tevens aangesloten bij „De Gooische Kring" met de ardeelingen Hilversum, Naarden-Bussum, Weesp en Amersfoort. G. Krijnen Voorzitter; H. J. Hoi, Secretaris, Woestijgerweq 145- F D Harteman, Penningmeester, Asterstraat 12. 74

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 88