Oranje-Buurtvereeniging „Onze Jeugd". Vereeniging voor Kinderwerktuinen. Afd. Amersfoort der Nederlandsche Reisvereeniging. Ned. Chr. Reisvereeniging. Amersfoortsche Schietvereeniging „Prins Hendrik". Schietvereen. Wilhelmina v. d. Ron. Ned. Bond v. Onder-Off. Amersfoortsche Kegelbond. Kegelclub „Gooi Hout". Kegelclub „De Rollende Ton". Kegelclub „Val Om". Kegelclub „Coroebus". Amersfoortsche IJsvereeniging. (Kruiskampkwartier. J. Jansen, Voorzitter, Methorststraat 15; R. W. P. v. d. Hulst, Secretaris Kruiskamp 68; H. v. d. Vis, Penningmeester, v. Assenraadstraat 15. Mr. Dr. M. Tydeman, Voorzitter; T. Boer, Secretaris-Penningmeester. Drs. J. Melchior, Voorzitter; A. Over, Vice-Voorzitter; Vac., Penningmeester; R. Onvlee, 2e Secretaris; leden: Mevr. Ruurds, J. W. Kiel, J. H. Krudde en Sluijter. Afdeeling Amersfoort. Bestuur: Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; J. M. C. B. van Dijk, Secretaris, Utrechtscheweg 119, Tel. 1350; J. Th. P. de Korte, Penningmeester; W. Nij- land, 2e Secretaris; Mej. B. van Bemmel en Mej. M. Bergmans, Propaqan- distes; G. E. Weijburg. Stoovestraat 19. J. W. v. Elst, Voorzitter; M. A. v. Bemmel, Secretaris, Fred. v. Blanken- heymstraat 28, Tel. 1063; R. J. v. Ruyven, Penningmeester; W. v. Achter- bergh, 2e Voorzitter; C. Donath, 2e Secretaris; K. Ipenburg en D. Ruitenberg, Commissarissen. D. van Buuren, Voorzitter, Tuinstraat 2; A. LIding, Secr.Pennm., Zwaan- straat 40; D. Soetekouw, G. van der Made, A. Takken, Commissarissen. H. A. J. Nefkens, Voorzitter; H. J. Bluemink, Breestr. 24, Secretaris; W. A. Th. Groenhuizen, Vice-Voorzitter; Joh. C. van Dijk, Penningmeester; G. Ittmann, 2e Secretaris; J. in 't Hout, Comm. I Bottinga, Voorzitter; E. J. B. Blase, Secretaris, Stationsstraat 29; D. de Groot, Penningmeester. Secretariaat Kortegracht 20. W. v. d. Donker, Voorzitter; J. H. Lambermon, Secretaris; H. W. J. Fortuin. Penningmeester. Voorzitter A. M. Kerkkamp; Secr.-pennm. Dr. P. K. Drossaart Lulofs. P. Kortland, Voorzitter; Mr. J. Frima, Secretaris, Nieuwstraat 12; C. Kaayk, 76

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 90