MODERNE VAK VEREENIGINGEN AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Patroonsvereeniging voor de Bouwbedrijven voor Amersfoort en Omstreken W. van Gent, Voorzitter; C. H. van Hoogevest, Secretary K. Schimmel, Penningmeester, Bond van Electrotecbnische Werkgevers. E. J. Krause, Voorzitter, Muurhuizen 6; J. Zevenbergen, Secretaris, Bisschops- weg 89. Bond van Rijwielherstellers in Nederland. A. P. v. Amerongen, Kruiskamp 89. Unie van Verwarmings-Installateurs Vereenigingen (U.V.I.V.) Kantoor: Beekensteinschelaan 22, Amersfoort. Vereeniging van Behangers en Stoffeerders te Amersfoort. H. C. Schippers, Secretaris, Langestraat 24. Vak- en Inkoopvereeniging van Kruideniers voor Amersfoort en Omstreken. Afdeeling van den Ned. R. K. Bond van Kruideniersvereemgmgen. Van Ginkel, Voorzitter, J. Hopster, Secretaris-Penningmeester, L. Nicasms- straat 28. Amersfoortsche Veilingkooplieden Vereeniging „Ons Belang". L. Stolberg, Voorzitter; H. W. ten Hoeve, Secretaris; G. Oudshoom, P. Landzaat, H. Wilderaan, leden. R.K. Bond van Handelaren in Manufacturen en aanverwante vakken „St. Willebrordus". G. A. Luycx, Langestraat 49, Secretaris. R.K. Bond van Bouwpatroons. Afdeeling Amersfoort. A C. Beijer, Voorz.; J. de Vos, Arnhemscheweg 264, Tel. 783, Seer.; J. Heymerink, P. Bothlaan, Penningmeester. Ned. Bond van Hotel-, Cafe- en Restauranthouders in het Verlofbedrijf „Hocares". Afd. Amersfoort. K. de Waal, Voorzitter; P. H. R. Schoenaker, Secretaris; H. Jansen, Penning meester. Vereeniging van huiseigenaren Amersfoort. C. M. van Beek, w.n. Directeur; H. A. van Zwieten, H. Zwan, Commissarissen. Ned. Kappersbond Afd. Amersfoort. G. H. Blanke, Voorzitter; A. W. Nijveldt, Secretaris, Beekensteinschelaan 4. W. van Keulen, Penningmeester. Amersfoortsche Bestuurdersbond. t D^irior Vnor7itter- G. A. van Mechelen, Dollardstraat 124 (tel. 868), Secretaris; G. J. Koren, Penningmeester; J. W. Pieters, A. A. Meijer, H. Kroon, A. M. Bottenburg, M. Polak, P. v. d. Pol. Waarbij zijn aangesloten de afdeelingen van de:

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 93