Centrale Nederlandsche Ambtenaarsbond. G v Wijland, Voorzitter; G. H. A. v. Berkum, Westerstraat 16, Secretaris- W. Verwoerd, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bond van Bakkers en Suikerbewerkers. de Boer, Voorzitter; J. Timmerman, Anjerplein 19, Secretaris; P. v Minnen Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bouwarbeidersbond. A. Hendriks Sr., Voorzitter; J. G. v. Drie, Leliestr. 30, Secretaris; Th. Tommel Penningmeester. Nederlandsche Vereeniging van Fabrieksarbeiders. J. Leijsma, Voorzitter; G. Bos, Hooglandscheweg 37, Secretaris; G. v. ITzen- doorn, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bond van Handels- en Kantoorbedienden. P. Flick, Voorzitter; A. P. Scholten, Bergstraat 32, Secretaris; A. P. Scholten Penningmeester. Hotel, Cafe en Restaurant-personeel. J. H. C. v. Doom, Hellestraat 8 B, Secretaris-Penningmeester. Bond van Huispersoneel. Mej. M. Romunde, St. Anfridusstraat 5, Secretaresse. Nederlandsche Bond van Mannelijke en Vrouwelijke Arbeiders in de Kleedingindustrie en aanverwante vakken. A. Maas, Voorzitter; J. de Valk, P. Potterstraat 76, Secretaris-Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Metaalbewerkersbond. B. H. Stokman, Voorzitter; S. v. d. Veen, P. Potterstraat 34, Secretaris; C. H. Cornelissen, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bond van Meubelmakers, Behangers en aanverwante vakken. R. Wayenberg, Voorzitter; J. Flameling, Anjerplein 13, Secretaris; K. H. Ver- voort, Penningmeester. Bond van Nederlandsche Onderwijzers. J. J. Hollebrand, le Voorzitter; G. A. van Mechelen, 2e Voorzitter; T. P. Bos, Sumatrastraat 6, le Sekretaris; B. A. H. van Ruyven, 2e Secretaris; T Draat Penningmeester. Nederlandsche Bond van ^Ve^kliede^ in Overheidsdienst. J. Eppenga, Voorzitter; J. v. d. Hoek, Lupinestr. 22, Secretaris; J. H. Bot- terweg, Penningmeester. Nederlandsche Schildersgezellenbond. W.v. d. Akker, Voorzitter; M. v. Plateringen, G. Doustraat 17, Secretaris; K. otam, Penningmeester. Nederlandsche Sigarenmakers- en Tabakbewerkersbond. A W. Jansen, Voorzitter; C. Christ, P. Potterstraat 10, Secretaris; A. M Bot- tenburg, Penningmeester. Nederlandsche Bond van Arbeiders sters) in de Singers- en aanverwante bedrijven. a P°'c'er' Voorzitter; A. v. Eldert, p.a. Bonifaciusstraat 49, Secretaris; A. v. d. Berg, Penningmeester. 80

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 94