Nederlandsche Vereeniging van Spoor- en TramwegpersoneeL H. G. Huslage, Voorzitter; H. Fremouw, Soesterweg 142, Secretaris; A. A. Meijer, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Stratenmakersbond. P. v. d. Pol, Voorzitter; v. d. Pol, Violenstraat 9, Secretaris; J. Maas, Pen ningmeester. Algemeene Nederlandsche Stukadoorsbond. W. C. de Gans, Voorzitter; W. Hendriks, J. Bosboomstr. 6, Secretaris; R. van Harsselaar, Penningmeester. Bond van Technisch Opzichthoudend Personeel. M. C. v. Schaik, Voorzitter; G. J. Weenink, V. v. Goghstr. 27, Secretaris; J. H. Rouwendal, Penningmeester. \lgemeene Nederl. Bond van Textielarbeiders „De Eendracht". W. Sleeking, Voorzitter; N. J. Keizer, Miereveldstraat 49, Secretaris; H. Craaner, Penningmeester. Centrale Bond van Transportarbeiders. J. G. Geelmuiden, Voorzitter; G. v. Dijk, Anemoonstraat 17, Secretaris; J. van Esveld, Penningmeester, Algemeene Nederlandsche Typografen Bond. H. Kroon, Voorzitter; R. Wijngaart, Narcisstraat 58, Secretaris; W. Arentzen, Penningmeester. W erkloozen vereeniging. P. v. d. Pol, Voorzitter; E. Hoenderdaal, Leeuwenhoekstraat 12, Secretaris; B. H. v. Wessum, Penningmeester. Boycotcommissie en Buracprop. uit de Mod. Arbeiders Beweging. M. C. v. Schaik, Bleekerstraat 20, Secretaris. Arbeiders Jeugd-Centrale. Piet Flick, Voorzitter; Joke Dijkstra, Secretaresse, Jac. Marisstraat 6; Ben de Vries, Penningmeester; Gred. van Wijland, G. v. Wijland, Gerard Tuithof, Jannes ter Horst, Aartje v. d. Breed, Freek Meyer, Bestuursleden. Vereeniging „Het Volksgebouw". B. Noordewier, Voorzitter; J. K. Buiteman, Lingestraat 19, Secretaris; J. van Doom, Penningmeester. Gebouw Snouckaertlaan 11. Telef. 135. Bond van Hotel- en Rest.-personeel. Broers, Alb. Cuypstraat 24, Secretaris. Plaatselijk Alg. Com. tot behartiging van de belangen van het Overheids- personeel (PI. A.C.O.P.). J. G. Koren, Voorzitter; J. J. Hollebrand, Zwaanstraat 44, Secretaris; J. Dijk- horst, Penningmeester; G. v. Wijland, J. v. d. Hoek, J. Eppenga, J. v. d. Bunt en H. Kuilman, leden. Plaatselijk Arbeids-Secretariaat. H. C. v. Elst, Voorzitter; H. W. Arler, Secretaris, Crocusstraat 17. 81

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 95