NEUTRALE VAKVEREENIGINGEN. AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Bestuurdersbond Amersfoort van de Nederlandsche Vakcentrale. Dagelijksch bestuur: J. J. Heppener, Voorzitter; F. van Haneghem, secretaris, J. v. Dieststraat 10; M. de Meulder, Penningmeester. Aangesloten Afdeelingen. Bond van Ambtenaren bij de Nederlandsche Spoorwegen. J. J. Heppener, Voorzitter; W. J. N. Snitker, Secretaris, St. Radboudstraat 28, F. W. de Vries,, Penningmeester. Centr. Bond van Spoor- en Tram-, A.T.O.- en Van Gend en Loos-personeel. J. J. van Plateringen, Voorzitter; A. J. Schellart, Secretaris, Joh. Bosboom- straat 25; A. de Vries, Penningmeester. Bond van Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius". M. de Meulder, Voorzitter; Joh. Schouten, Secretaris, P. Pijperstraat 16; J. C. Bakker, Penningmeester. Algemeenen Bond van Overheidspersoneel. H. H. van Zuilen, Voorzitter; A. Hulst, Secretaris, Puntenb. laan 26. Centralen Bond van Werkmeesters en andere Opzichthoudend personeel. A. Klingen, Voorzitter; P. Ruitenbeek, Secretaris, Dollardstraat 70; J. Veerus. Penningmeester. Nederlandsche Bond van Technici. A. J. van Tol, Voorzitter; A. Eelsing, Secretaris, Gabrielstraat 8; G. H. Balkestein, Penningmeester. Bond van Leearen en Leeraressen bij het Nijverheidsonderwijs. D. Mus, Voorzitter; S. de Vries, Secretaris, v. Effenlaan 6; C. H. Esveld, Penningmeester. Bond van Werknemers in de Voedingsbedrijven. Voorzitter, Vac.; A. Pette, Secretaris, Fuchsiastraat 50; J. Naaijer, Penning meester. Bond van Ambtenaren bij 's Rijksbelastingen in Nederland. J. Wapstra, Voorzitter, Barneveld; F. van Haneghem, Secretaris, Amersfoort, J. v. Dieststraat 10; J. Schuitemaker, Penningmeester. Centralen Bond van Post-, Telegraaf- en Telephoon-personeel. G. Wiggerman, Voorzitter; W. J. Mulder, Secretaris, St. Bonifaciusstraat 36; B. Both, Penningmeester. Centralen Bond van Kapperspersoneel. P. J. P. Oeben, Voorzitter; H. E. Burema, Secretaris, Coninckstraat 67-18; G. van Beek, Penningmeester. Bond van Personeel b. d. Gev., Rijksopv.gestichten, Rijkswerkinrichtingen en T uchtscholen. L. Waterloo, Voorzitter; G. G. B. Donkersloot, Bankastraat 32, Secretaris; H. S. Groeneveld, Penningmeester. 82

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 96