CHRISTEL. VAK- EN WERKLIEDENVEREENIGINGEN. (AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Christelijke Besturenbond. P. Graaf, Voorzitter; J. Kuyper, G. v. Stellingwerfstr. 48, Secretaris; W. Meiling, Kruiskamp 90, Penningmeester. Christelijk Bureau voor Arbeidsrecht. IJ. Pars, Zand 9, Voorzitter; H. Burger, Van Mechelenstraat 16, Secretaris; IJ. U. ten Brink, Penningmeester; Mr. L. Stadig, Rechtskundig Adviseur. Het bureau verleent rechtskundig advies en bijstand aan arbeiders der aan- gesloten vereenigingen. Telefoon 855. Nederlandsch Werklieden Verbond „Patrimonrum". Afdeeling Amersfoort. Opgericht 4 Januari 1888. Joh. de Gans, Voorzitter, Bleekersstraat 3; J. Priem, Amperestraat 5, Secretaris; W. Meiling, Kruiskamp 90, Penningmeester; W. v. d. Water, 2e Voorzitter; A. Hollander, 2e Seer.; D. Meester, 2de Penningmeester; P. Ros, P. Graaff, N. Wildeman, Bestuursleden. Christelijk Nationale Werkmansbond. Dj. A. G. v. d. Heide, Voorzitter; L. Th. van Zwol, Arnhemscheweg 30a. Secretaris; G. Adam, Narcisstraat 67, Penningmeester. Prot. Christ. Bond van Spoor- en Trampersoneel. H. Kollen, Voorzitter, Palmstraat 261; G. Kappenberg, Secretaris, 33; G. Nieuborg, Penningmeester, Dollardstraat 10. Nederlandsche Christelijke Bouwvakarbeidersbond. W. Meiling, Voorzitter; J. C. Voortman, Secretaris, Kl. St. Janstraat 3; M. Papenhuizen, Penningmeester. Christelijke Bond van Fabrieks-, Transport- en Havenarbeiders. W. Vedder, Voorzitter; A. Mesie, Lageweg 6 I, Secretaris; W. Leeuwen, Hengel, le Commissaris; Vac. 2e Commissaris. Christelijke Bond van Meubelmakers en Stoffeerders. H. Priem, Voorzitter, Woestijgerweg 103; H. Wassink, Secretaris, Hessen- straat 12; P. H. Schutter, Penningmeester, Gerard Doustraat 8. Christelijke Bond van Sigaren- en Tabakbewerkers. A. Leijdekker, G. van Stellingwerfstraat 70, Voorzitter; J. de Valk, Bisschops- weg 126, Secretaris; M. v. Heerd, Heiligenbergerweg 29, Penningmeester. Nederl. Christelijke Grafische Bond, H. M. Schrijver, Voorzitter, Alb. Cuypstraat 12; H. de Gans, Fuchsiastr. 48, Secretaris; F. de Bree, Penningmeester, Kroontjesmolen 4; H. J. v. d. Hengel, Commissaris. Christelijke Bakkersgezellenbond. G. E. Verkuil, Secretaris, Monnikenp. 13; G. Versteeg, Penningmeester; B. H. Timmerman, Aig. Bestuurslid. 84

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 98