R.K. VAKVEREENIGINGEN. Ned. Vereeniging van Christel. Kantoor- en Handelsbedienden. Joh. de Gans, Voorzitter, Bleekerstraat 3; N. A. v. Woudenberg, Secretaris, Bergstraat 36; 2e seer. Vacature; W. Hoogenhout, Penningmeester; Mej. J. Kranenburg. Christen Sociale Onderofficieren-Vereeniging. Afdeeling Amersfoort. H. W. F. Mulders, Voorzitter; N. W. J. Speelman, le Secretaris, Franklin- straat 4; C. Meiresonne, 2e Voorzitter; P. Kros, 2e Secretaris; H. A. van Ooijen, Penningmeester. Algem. Nederi. Christel. Ambtenaarsbond. Afd. Amersfoort. E. Krol, Voorzitter; G. F. C. Everaars, Secretaris, Timorstraat 27; J. G. van der Linde, Penningmeester; SJjBoom, Oude Soesterweg 73, 2e Secretaris; J. Krommenhoek, 2e Voorzitter; J. Hijlkema. Christelijke Bond van Textielarbeiders. W. Wouterse, Voorzitter; C. Craanen, Secretaris; G. Hagenbeuk, Penningm. Nederi. Bond van Chr.-Prot. Post-, Telegraaf- en Telefoon-Personeel „Door Plicht tot Recht". Afdeeling Amersfoort en O. H. v. d. Hoogen, Voorz.; R. v. Veenendaal, Secretaris, Paulus Potterstraat 5; E. J. Overeem, Hobbemastraat 17, Penningmeester; G. C. Doom, J. v. Laar, Commissarissen. Ned. Ver. van Chr. Technici. Afdeeling Amersfoort. Secretariaat: Alb. Meyer, Kortegracht 12b. Ned. Chr. Bond van Personeel in Publieken Dienst. Afd. Amersfoort. Opgericht 13 Febr. 1922. K. van Soeren, Voorzitter; G. van Plateringen, Secretaris, Hellestraat 89; N. Versteeg, Penningmeester; G. van Kooten, 2e Voorzitter; L. Trappel, 2e Secretaris; H. Snel, 2e Penningmeester; H. v. d. Kamp, Alg. Adjunct. Christelijke Metaalbewerkersbond in Nederland. G. de Gans, Paulus Borstraat 5, Secretaris. (AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Amersfoortsche R.K. Werkliedenvereeniging „St. Jozef". W. v. Koelen, Voorzitter; J. A. Jagers, Oude Soesterweg 47, Secretaris; J. v. d. Linden, Penningmeester; Kapelaan J. W. de Jong, Geestelijk Adviseur. Nederlandsche Bond van R. K. Werkmeesters en ander Toezicht- houdend Personeel. S. Butzelaar, Voorzitter; H. A. v. d. Brug, Secretaris, Schimmelp.kade 23; W. v. Vulpen, Penningmeester. 85

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 99