Nederlandsche Christelijke Bouwvakarbeidersbond. W. Meiling, Voorzitter; J. C. Voortman, Secretaris, Schimmelp.kade 21; M. Papenhuizen, Penningmeester. Christelijke Bond van Fabrieks-, Transport- en Havenarbeiders. W. Vedder, Voorzitter; A. Zwart, Narcisstraat 32, Secretaris; W. Leeuwen, Hengel, le Commissaris; Vac. 2e Commissaris. Chr. Landarbeiders-Bond. G. Ruitenbeek, Voorzitter; R. v. d. Heuvel, Secretaris, Arnhemscheweg 179; F. Snel, Penningmeester. Christelijke Bond van Meubelmakers en Stoffeerders. P. H. Schutter, Miereveldstraat 28, Voorzitter; E. v. 't Louw, Soesterweg 172, Secretaris; E. v. Willigenburg, Penningmeester. Christelijke Bond van Sigaren- en Tabakbewerkers. A. Leijdekker, G. van Stellingwerfstraat 70, Voorzitter; J. de Valk, Bisschops- weg 126, Secretaris; M. v. Heerd, Heiligenbergerweg 29, Penningmeester. Nederl. Christelijke Grafische Bond. H. M. Schrijver, Voorzitter, Alb. Cuypstraat 12; H. de Gans, Fuchsiastr. 48, Secretaris; F. de Bree, Penningmeester, Kroontjesmolen 4; H. J. v. d. Hengel, Commissaris. Christelijke Bakkersgezellenbond. G. E. Verkuil, Secretaris, Monnikenp. 13; G. Versteeg, Penningmeester; B. H. Timmerman, Alg. Bestuurslid. Ned. Vereeniging van Christel. Kantoor- en Handelsbedienden. Joh. de Gans, Voorzitter, Mauvestraat 18; N. A .v. Woudenberg, Secretaris, Bergstraat 36; J. C. Mulders, 2e Secretaris; W. Hoogenhout, Penningmeester; Mej. J. Visser. Christen Sociale Onderofficieren-Vereeniging. Afdeeling Amersfoort. H. W. F. Mulders, Voorzitter; N. W. J. Speelman, le Secretaris, Franklin- straat 4; H. v. d. Voort, 2e Voorzitter; P. Kros, 2e Secretaris; H. A. van Ooijen, Penningmeester. Algem. Nederl. Christel. Ambtenaarsbond. Afd. Amersfoort. E. Krol, Voorzitter; G. F. C. Everaars, Secretaris, Lombokstraat 25; J. G. van der Linde, Penningmeester; S. J. Boom, Oude Soesterweg 73, 2e Secretaris. Christelijke Bond van Textielarbeiders. Vacature, Voorzitter; A. Schreuder, Soesterweg 203, Secretaris; G. Hagenbeuk, Penningmeester. Nederl. Bond van Chr.-Prot. Post-, Telegraaf- en Telefoon-Personeel „Door Plicht tot Recht". Afdeeling Amersfoort en O. R. Ternaat, Voorzitter; R. v. Veenendaal, Secretaris. Randenbroekerweg 43; E. Overeem, A. Mauvestraat 17, Penningmeester; G. C. Doom, J. v. Laar, 87

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 101