Nederlandsche R.K. Grafische Bond „St. Carolus Borromaeus". R. Jonkhart, Voorzitter; Alb. Heijman, Secretaris, Edisonstraat 22; C. Vial, Bloemendalschestraat 68, Penningmeester. Nederl. R.K. Naaisters- en Kleermakersbond „St. Gerardus Majella". T. van Doomik, Voorzitter; A. J. v. d. Wakker, St. Bonifaciusstraat 82, Se cretaris; M. W. Sleurink, Penningmeester. Nederl. R.K. Bond van Houtbewerkers en aanverwante vakgenooten. M. van Groenestein, Voorzitter; J. J. de Kruijf, Secretaris, Merwedestraat 17; J. Tuithof, Penningmeester. Nederl. R.K. Bond van Overheidspersoneel „St. Paulus". D. Huurdeman, Voorzitter; R. v. d. Vlasakker, Woestijgerweg 178, Secretaris; W. J. Keizer, Penningmeester. Nederl. R.K. Bond van Hotel-, Cafe- en Rest. Geemployeerden „St. Anthonius", Bisschoppelijk en Kon. goedgekeurd. Afdeeling Amersfoort. J. A. v. d. Wakker, Voorzitter; L. Krijnen, Franklinstraat 72, Secretaris; H. v. d. Wakker, Penningmeester. Het Secretariaat is gevestigd: Utr. straat 1, Tel. 184. (Aanvraag per telefoon, vragen om doorverbinding Nederlandsche R.K. Bond van Transportarbeiders „St. Bonifacius". J. J. Valkenhoef, Voorzitter; A. de Haan, Schimmelp.kade 54, Secretaris; J. Kerk- hof, te Hoogland, Penningmeester. Nederlandsche R.K. Fabrieksarbeidersbond „St. Willebrordus". A. Laseur, Voorzitter; G. Spijker, Secretaris, Aucubastraat 36; J. Vivie, Pen ningmeester. Nederl. R.K. Bond van Spoor- en Tramwegpersoneel „St. Raphael". H. J. C. Venings, Voorzitter; J. P. v. d. Bos, Pieter Pijpersstraat 12, Secre taris; J. C. J. van Luijn, Penningmeester. R.K. Offiderenvereeniging. J. M. N. van der Drift, Voorzitter, wnd. Secretaris. Ned. R. K. Onderofficiers-Bond „St. Martinus". Afdeeling Amersfoort. P. J. A. Rethans, Voorzitter; J. N. Hoevers, Vermeerstraat 88, Secretaris; H. H. Evers, Penningmeester. St. Lebuinusvereeniging van R.K. Bijz. Onderwijzers(essen). Afdeeling Amersfoort en Omstreken. A. Wegman, Soesterberg, Voorzitter; F. Andringa, Grebbestraat 43, Amers foort, Secretaris; B. H. Hendriksen, Hamersveld, Penningmeester. R.K. Bouwvakarbeidersbond „St. Joseph". H. Korndewal, Voorzitter; Th. A. J. Jaspers Fochs, Schimmelp.straat 66, Secre taris; W. v. Niekerk, Penningmeester. 89

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 103