Afd. Algcmeene Zaken en Onderwijs (Kamer 8). Afd. Archief en Registratuur (Kamer 5). Afd. Financien (Kamer 12). Afd. Burgerlijke Stand, Bevolking, Miltaire Zaken, Verkiezin- gen en Woningbeurs (Kamer 3). Postrekening No. 177511. Afd. Verificatie. Tot deze afdeeling behoort: Kabinetszaken, Notulen Raad en Burgemeester en Wethouders, Tabellen-statistiek, Uitvoering van Wetten, voor zoover deze niet aan andere afdeelingen zijn opgedragen, en voorts Hooger-, Middelbaar-, Nijverheids-, Lager- en Voorbereidend Onderwijs en Schoolgeld-regeling. Ambtenaren. J. G. van Dreumel, commies, chef der afd.; A. Over, commies; Mr. W. van wen Bijtel, commies; Mej. Mr. L. G. A. Bolleman, adj.-commies le kl„ Th. J. Lap, adj.-commies 2e kl„ P. J. Visser en H. Beenhakker, klerk. Tot deze afdeeling behoort: Beheer van het oude en nieuwe archief en van de bibliotheek. Registratuur van ingekomen en uitgaande stukken. Documentatie. Schrijfkamer. Ambtenaren: A. Boogerman, commies, chef der afd.; Mej. L. C. Vos, adj.- commies 2e klas; N. A. J. van den Berg, klerk; J. Knegt en Mej. N. van Tellingen, typisten. Tot deze afdeeling behoort: Het geheele comptabel beheer, inclusief de finan- cieele uitvoering der Onderwijswetgeving, Pensioenwetten met uitzondering der afgifte van attestaties de vita, Uitvoering Ambtenarenwet en verdere per- soneelsaangelegenheden, de dividend- en tantiemebelasting, centraal magazijn van bureau- en schoolbehoeften. Ambtenaren: J. Haars, hoofdcommies, chef der afd.; A. H. Schmitz, commies; G. Keijzer, adj.-commies le klas; J. van Huijzen, adj.-commies le klas; A. Hei- neman en W. L. Wieteler, klerken. Tot deze afdeeling behoort: Burgerlijke Stand, Bevolking, Bevolkingsstatistiek, Dienstplichtwet, Inkwartiering, Vordering van paarden en automobielen, uit voering Kieswet, Woningbeurs. Attestaties de Vita, Paspoorten, Arbeids- wet, Bewijzen van goed gedrag, Nederlanderschap, gegoedheid en onvermogen, Legalisatie s, IJkwet, opmaking lijst en uitreiking kennisgevingen ingevolge de Leerplichtwet, Ongevallenwet, Inlichtingen omtrent personen, administratie der begraafplaatsen, Steenhouwerswet, Nationaliteitsbewijzen, Invaliditeits- en Ouderdomswet, aanvragen van nummer- en rijbewijzen ingevolge de Motor- en Rijwielwet, Woonwagenwet en Vermakelijkheidsbelasting. De gemeentelijke Woningbeurs verstrekt kosteloos mondelinge inlichtingen be- treffende de bij haar ingeschreven woningen, de woningmarkt en de woning- statistiek, met dien verstande, dat geen inlichtingen omtrent de hoedanigheid eener ingeschreven woning worden verstrekt. Ambtenaren: P. J. de Groot, commies, chef der afdeeling; J. Bloemink, commies, H. Th. de Jong, P. H. R. Huijgens, adj.-commies le kl.; E. J. Kamerbeek, be- volkingsagent; J. Hulst, controleur vermakelijkheden; A. M. Dijk, A. J. Bruijn- ooge en A. H. Renkers, klerken. Tot deze afdeeling behoort: Verificatie van alle financieele aangelegenheden der gemeente benevens de verificatie van alle door de gemeente gesubsidieerde vereenigingen. Ambtenaren: W. Kraaykamp, verificateur; F. Koster, adj.-verificateur en P. P. Leenknegt, klerk. 2

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 16