Ambtenaren van den Burgerlijken Stand. Gemeenteboden. Raadscommissie's. taling van loon van werklieden bij de Werkverschaffing tewerkgesteld, de verkoopsadministratie van Openbare Werken en Bouwbureau, de betalingen per bankcheque en per postgiro, enz. J. W. Floor, Boekhouder, Chef der Afdeeling; N. A. van Woudenberg, Adj.- Boekhouder; G. H. Klaassen, Klerk; G. Meijer, Klerk; A. Veldhuizen, Klerk- J. J. ter Wolbeek, tijd. schrijver; P. A. Kiesewetter, tijd. schrijver; C. H. Letschert, tijd. schrijver. P. J. de Groot, H. Th. de Jong, Th. J. Lap, P. H. R. Huygens en A. M. Dijk. H. A. van Zwieten, concierge Raadhuis; E. van Wijland, bode; G. P. Kroes, bode. Commissie van Wetaeving. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burg., Voorzitter; Drs. J. C. D. Smeitink, H. Benninga, P. Beaufort en H. Fremouw, leden; Mr. W. van den Bijtel, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: W. J. W. C. Bakker en L. Waterloo. Commissie van bijstand voor de Bedrijven. M. L. Stadig, Wethouder, Voorzitter; H. Smit, W. J. W. C. Bakker. J. L. v. Nieuwenhuizen en G. J. Noordman, leden; A. Over, commies ter Secretaris, Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. v. d. Linden en H. Kroon. Commissie van bijstand voor Openbare Werken. B. Noordewier, Wethouder, Voorzitter; W. van Gent, P. Graaff, J. v. d. Lin den en A. A. Meijer, leden; Th. J. Lap, adj.-commies 2e kl. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: H. G. Huslage en G. J. Noordman. Commissie van bijstand voor het Bouw- en Woningtoezicht, Woningbedrijf en Stadsontwikkeling, B. Noordewier, Wethouder, Voorzitter; P. Graaff, G. J. Noordman, H. G. Huslage en H. v. Galen Last, leden; Th. J. Lap, adj.-commies 2e kl. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. v. d. Linden en H. Smit. Commissie van bijstand voor de Financien. J. J. Tnien, Wethouder, Voorzitter; H. G. Huslage, C. Ruitenberg, Drs. J. C. D. Smeitink en A. J. Spiekermann, leden; K. Kaan Jz., Secretaris. Plaatsver vangende leden: A. A. Meijer en H. Benninga. Commissie van bijstand in het beheer van den Gem. Geneesk. dienst. J. J. Thien, Wethouder, Voorzitter; C. Ruitenberg, H. Benninga, H. Kroon en G. A. Luycx, leden; Mej. Mr. L. Bolleman, adj.-comm. ter Secretarie, Secre- taresse. Plaatsvervangende leden: Mevr. A. Brussen-Hemminga en P. Graaff. Commissie van bijstand voor den Reinigings- en Ontsmettingsdienst. Mr. L. Stadig, Wethouder, Voorzitter; J. W. Polder, W. J. W. C. Bakker, Mevr. S. Brussen-Hemminga en P. Beaufort, leden; A. Over, comm. ter Secre tarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. L. van Nieuwenhuizen en W. V. Gent.

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 18