Commissie van beroep ingevolge art. 16 van de Wachtgeld- regeling voor het gemeentepersoneel. Commissie van toezicht op de Bioscopen. Armwezen. Gemeentelijke Geneeskundige dienst. 5 Commissie van bijstand voor den Keuringsdienst van vee en vleesch en het Openbaar Slachthuis. Mr. L. Stadig, Wethouder, Voorzitter; J. W. Polder, J. L. v. Nieuwenhuizen, L. Waterloo en G. v. Tellingen, leden; A. Over, comm. ter Secretarie, Secre- taris. Plaatsvervangende leden: P. Beaufort en H. Fremouw. Commissie van bijstand voor het Onderwijs. J. J. Thien, Wethouder, Voorzitter; H. van Galen Last, H. Fremouw, H. Kroon en G. A. Luycx, leden; J. G. van Dreumel, comm. chef ter Secretarie, Secreta- ris. Plaatsvervangende leden: Drs. J. C. D. Smeitink en G. v. Tellingen. Commissie voor de Voorloopige Vaststelling der Gemeenterekening. A. J. Spiekermann, Voorzitter; H. G. Huslage en Drs. C. D. Smeitink, leden. J. Haars, hoofdcommies, chef der afd. financ. Secretaris. Scheidsgerecht. G. Klaassen, Voorzitter, Dr. R. Miedema, plaatsvervangend voorzitter, H. Kroon, H. Noorman, leden. J. B. Wevers, Mr. D. P. Hamers, plaatsver vangende leden. Mr. W. v. Bijtel, commies ter Secretarie, Secretaris. J. Bloemink, commies ter Secretarie, plaatsvervangend Secretaris. College van Curatoren. (Zie hoofdstuk Onderwijs.) Commissie van toezicht op het Middelbaar Onderwijs; Commissie van toezicht op het Lager Onderwijs; Commissie tot Wering van Schoolverzuim. (Zie Hoofdstuk Onderwijs. Prof. Mr. G. J. Nolst Trenite, Voorzitter; A. ter Cock, J. Mebius, A. Tempel, leden; Secretaris Mr. W. van den Bijtel, Commies ter Secretarie; J. G. Klaas sen, H. C. Venings, B. W. Plooij, plaatsverv. leden. 1J. Baan, Voorzitter; J. M. W. v. d. Drift, Secretaris; A. Veen, F. Boerwinkel, J. Stuurop, H. ten Kate, B. H. Kuiper. Instelling voor Maatschappelijk Hulpbetoon, Van Persijnstraat 12, telefoon 1421. Het bureau is geopend iederen werkdag des middags van 2^-3^2 uur; 's Zater- dags des morgens van 8^29x/i uur. Mr. S. van 't Eind, Voorzitter; A. J. Spiekermann, onder-Voorzitter, Mevr. C. C. Schreuder-Nijland, H. v. Galen Last, J. Overeem, Zwart, J. v. Beek, leden; Mej. H. Muller, Secretaresse; A. F. L. van Hengel, armverzorger, Mej. H. E. H. Heerma v. Voss, adj.-comm. le klas; G. A. C, Heunks, klerk looper; Mej. D. v. Gelder, tijdel. klerk; N. L. F. J. Grotendorst, tijdel. klerk. Bureau Westsingel 45. Telefoon 1240. Directeur Dr. M. van der Hoeve, arts; Gemeentegeneesheer G. C. van Hoften, arts; Schoolverpleegster Zr. C. G. Wilten-van Essen.

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 19