Dienst Openbare Werken. Dienst Bouwtoezicht, Bouwbureau, Woningbedrijf en Stadsontwikkeling. Bureau voor Sociale Aangelegenheden. Commissie van Toezicht op de Arbeidsbeurs. Bureau Achter Davidshof 2 (boven). Telefoon 1240 en 1241. Geopend elken werkdag van 8.30 tot 12 en van 1.30 tot 5 uur. Spreekuur elken werkdag 's morgens van 9—11 uur. Zaterdags tot 1 uur. Directeur C. G. Beltman, woonhuis tel. 342. Personeel: J. v. Loenen, technisch Hoofdambtenaar, plaatsverv. Directeur: J. Pothoven, technisch ambtenaar le klas gebouwen; Chr. Albregt, technisch ambtenaar le klas, Chef Afd. bestrating; J. Ploegsma, technisch ambtenaar e klas, B. H. Brouwer, techn. ambtenaar le klas; K. Bouma, technisch ambte naar 2e klas; H. Jansen, opziener der plantsoenen; B. Elzenaar, magazijn- meester; J. Stam, marktmeester en havenmeester; P. J. Weijtenburg, klerk; Mej. A. J. P. Smits, klerke; G. van Plateringen, concierge; J. Verweel tijdelijk opzicnter-teekenaar; M. T. C. Hak, tijdelijk opzichter-teekenaar; S. van Kal- veen, klokkenist; C. v. d. Kraats, bewaarder Begraafplaats Soesterweq; E. A Jansen, bewaarder begraafplaats „Rusthof", Doodenweg. Kantoor: Achter Davidshof 2 (boven). Tel. 1240 en 1241. Geopend voor het publiek elken werkdag van 8.30—12 en van 2—5 uur. Zaterdags tot 1 uur. Spreekuren: elken werkdag 's morgens van 9—11 uur. Directeur en Stadsarchitect: Ir. C. B. v. d. Tak Jr., Arch. B.N.A. Extra spreekuur: Vrijdagavond van 78 uur, woonhuis Groen van Prinsterer- laan 25, tel. 1265. Personeel. H. J. J. Radstake, Techn. Hoofdambtenaar, Plaatsvervangend-Direc- teur; A. J. van Tol, Inspecteur Bouw- en Woningtoezicht; J. Kapteyn, Inspec tor Bouw- en Woningtoezicht; J. Wagener. Opzichter; Mej. J. van der Meu- len, Woningopzichteres; Mej. S. C. des Tombe, 2e Woningopzichteres; J. Jekel, Huurophaler; J. Priem, Timmerman-Huurophaler; A. Pastoor, Techn. Ambt. le klasse; A. Eelsingh, Techn. Ambt. le klasse; C. W. van Schooneveld, Techn i; 2f klafe; K- Berends, Techn. Ambt. 2e klasse; Th. J. H. Hendriks, tijde lijk lechn. Ambt. le klasse; L. J. C. Cornelissen, dagschrijver; J. E. Fis- scher, tijdelijk Techn. Ambt. 2e klasse; J. van Dijk, Adjunct-Commies; P. H. Huizinga, tijdelijk klerk; J. P. Grabowskij, tijd. techn. ambt. le klasse; Mej. A. J. r. omits, klerke; G. van Plateringen, Concierge. Arbeidsbemiddeling, Werkloosheidsverzekering, Steunverleening, Werkverschaffing, enz. Achter Davidshof 2. Tel. 1244 en 1245. Het bureau is geopend iederen werkdag 's morgens van 8.30—12.30; nm van 2—4 uur. s Maandags en 's Vrijdags bovendien van 6.30—7.30 uur. G. van Wijland, commies-chef, directeur Arbeidsbeurs; C. Tuithof, adj.- commies 2e klas; Mej. J. J. C. Wernas, adj.-commies 2e klas; C. J. Vermeii adj.-commies 2e klas; J. Krijkamp, klerk-looper. B. Noordewier, Voorzitter; C. Ruitenberg, Plaatsv. Voorzitter; Leden-werk- 6

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 20