Gemeentelijke Reinigings- en Ontsmettingsdienst. Brandweer. Markfwezen. 7 gevers: S. v. Vollenhoven, J. H. van Lonkhuijzen, H. L. v. Eijbergen; Plaats- verv. leden werkgevers: H. v. Veen, W. v. Gent, M. Eijsink. Leden werk- nemers: H. Kroon, W. Meiling, Vacature. Plaatsverv. leden werknemers; J. van Gent, K. Stam, J. A. Jagers. Kantoor: Nijverheidsstraat 31. Telefoon 157. Geopend van 8.30—12 uur en 1.30—5 uur n.m. Voor den Ontsmettingsdienst na kantooruren Telefoon 157 en 279. H. Beenhakker, directeur, Telef. 279; P. Schreuder, opzichter le klas; Mej. J. Riksen, klerke. Barak voor besmettelijke ziekten Arnhemscheweg (achter Kinderzorg) Tel. 372. Gemeente Bedrijven. Telefoon 64 en 65. Gasfabriek, Waterleiding. E. E. van Rhijn, Directeur; W. F. Biihrmann, gasmeester, tevens magazijn- meester; A. W. Vervloet, hoofdmachinist bij de Waterleiding; J. B. Denis, techn. ambtenaar le klasse; S. Bolmeyer, techn. ambtenaar le klasse; M. G. Cleton, adjunct-gasmeester; J. Nijhuis, adjunct-gasmeester; H. Slager, techn. ambtenaar le klasse; H. Cornelissen, techn. ambtenaar 2e klasse; W. A M. Holleman, techn. klerk; G. M. v. d. Uithoorn, klerke; A. A. C. Maas, klerk; W. Biihrmann, magazijnklerke; H. J. v. Appel, portier. Bureau Comm. Snouckaertlaan 24 Telefoon 218. Kazerne Westsingel 46. W. van Haselen P.Hzn., commandant; W. Droog, adj.-commandant; G. Kam- perman, brandmeester; C. van Kalveen, brandmeester; H. Holsteijn, adj. brand meester tevens opzichter van het materieel; E. Vonkeman, adj. brandmeester; Th. F. van Keulen, adj. brandmeester. Bij brand altijd de telefoonbeambte hiervan in kennis stellen, onder mede- deeling of de brand een schoorsteenbrand, een kleine of wel een groote uit- slaande of binnenbrand is. J. Stam, marktmeester; J. L. Goedknegt, vischafslager; B. Boersma, omroeper Des Maandag 10 uur kaasmarkt op den Hof; des Zaterdags 5 uur de Zater- dagavondmarkt op den Hof; des Vrijdags: op het Lieve Vrouwe Kerkhof pluimvee-, varkens- en veemarkt; op den Hof markt van manufacturen, galan- terieen, ijzerwaren enz., enz.; op het Havik de bloemen-, planten-, zaad- en boomenmarkt; op de Groenmarkt en Appelmarkt fruit, groenten, aardappelen enz. enz. De eieren- en botermarkt wordt gehouden in de Markthal aan de Breestraat. De automarkt wordt voorloopig gehouden des Woensdagavonds op den Hof. Jaarmarkten (kermis) worden niet meer gehouden. Paardenmarkt op den 3en Maandag voor Paschen (halfvastenmarkt), op Donderdag na Paschen (Paaschmarkt), op 20 Augustus, doch als die op Zon- dag valt, alsdan een dag daarna (St. Bartholomeusmarkt), op 17 October, doch als die op Zondag valt, alsdan een dag te voren (St. Gallenmarkt); deze markten worden op de Beestenmarkt gehouden. Inlichtingen omtrent het huren van de Markthal zijn te bekomen bij den Directeur van Openbare Werken.

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 21