Rijks Hoogere Burgerschool met 5-jarigen cursus. Gemeentelijke Middelbare Handelsschool met 4-jarigen cursus. Gemeentelijke Middelbare Handelsavondschool met 3-jarigen cursus. Ambachtsschool voor Amersfoort en Omstreken (3-jarige cursus). Thorbeckeplein 1. Dr. H. J. E. Beth, directeur, Werktuigk. en Kosmogr.; Drs. L. Leopold, onder- directeur, Nederl. taal en Gesch.; Dr. P. H. Beyer, Scheikunde; J. Briick- wilder, Staatsinr. en Staathuishoudkunde; Mej. Dra. H. A. J. Carsten, Engelsche Taal en Letterk.; Dr. D. van der Haar, Eng. Taal en Letterk.; Mej. J. A. van Halter en, Lichamelijke Oefening; Dr. J. C. A. Havinga, Fransche Taal en Letterk.; T. P. de Jongh, Nederl. Taal en Gesch.; H. J. N. Kat, Wiskunde en Rechtl. Teek.; J. P. G. Grootendorst, Wiskunde; Dr. B. D. E. Kraft, Aard- rijksk.; Mej. M. A. Langenhorst, Nederlandsche Taal; W. J. van Lee, Wis kunde; Dr. A. J. Bongers, wisk., werktuigk., cosmografie; Drs. J. Melchior, Aardrijksk.; Dr. W. H. Moll, Duitsche Taal en Letterkunde; J. C. Nijland, Handteekenen en Rechtl. Teek.; Dr. H. M. Plas, Natuurkunde; Dr. A. F. M. Reijnders, Natuurl. historie; Dr. H. Sparnaay, Duitsche Taal en Letterkunde; I. Veen, Lichamelijke Oefening; J. Vollema, Fransche Taal en Letterkunde; W. Hoekstra, Duitsche Taal en Letterk.; van der Wey, Handelswetensch.; E. A. Struijkenkamp, amanuensis; K. van Dijkhuizen, concierge. De Directeur is te spreken voor schoolzaken uitsluitend in het schoolgebouw. buiten de vacanties, in den regel des Maandags en Donderdaqs, van 1.30 tot 2.30. Gebouw Hellestraat 87. Telefoon 1240 en 1241 J. Peper, Directeur, Handelswetenschappen; B. Hylkema, plaatsv. Directeur, Fransche taal, letterk. en corresp.; J. T. Admiraal, Engelscne taal, Letterk. en Corresp.; G. C. A. Mulder, Duitsche taal, letterk. en corresp.; J. H. J. Willems, Nederlandsche taal en Correspondentie; Mevr. J. H. W. Nieboer-Feringa, Natuurwetenschappen; Dr. J. H. Ronhaar, Aardrijksk., Geschiedenis en Staats- wetenschappen; J. van der Weij, Handelswetenschappen; P. J. G. Lammens, Wiskunde; PL. van Dam, Teekenen, Schoonschrijven, Machineschrijven en Stenografie; H. A. Holtzappel, Lich. Oefening; Mej. H. J. H. van Emden, Lich. oefening. Gebouw Hellestraat 87, Telefoon 1240 en 1241. J. Peper, Directeur, Handelswetenschappen; J. F. Admiraal, plaatsverv. Direc teur, Engelsche taal en Correspondentie; G. H. Baake, id.; G. C. A. Mulder, Duitsche taal en Corresp.; M. J. T. Hefting, id.; A. J. Huijskens, Nederl. taal en Corresp.; Dr. J. H. Ronhaar en J. H. J. Willems, id.; J. v. n. Wey en P. J. G. Lammens, Handelswetenschappen; P. L. van Dam, Stenografie en Machine schrijven. Spreekuur van den Directeur voor Handelsdag- en avondschool: Maandag van 2—3, Dinsdag van 7.20—8 en Zaterdag van 10—11. Leusderweg 34 en 36. Tel. 255. Dagel. Bestuur: Dr. J. H. Scheurer, Voorzitter; Ir. C. G. Beltman, Onder-Voor- zitter; E. van Vollenhoven, Secretaris-Penningmeester; H. Noorman; J. J. Wes- seling Jr., Directeur. 11

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 25