Avond-Vak- en Vakteekenschool (theoretisch onderwijs) (met 5-jarigen cursus). Typografencursus (Zaterdagmiddag-wintercursus van 6 maanden gedurende 4 jaren). LAGER ONDERWIJS. Inspectie. Rijkskweekschool voor Onderwijzers en Onderwijzeressen. Commissie van Toezicht Lager Onderwijs. Commissie tot wering van Schoolverzuim. Openbare U.L.O. school. Leusderweg 3436. J. J. Wesseling Jr., Directeur. Leusderweg 3436. J. J. Wesseling Jr., Directeur. L. W. van Loon, Inspecteur van het Lager Onderwijs in de inspectie Amers- foort. Bureau: J. v. Oldenb. laan 16. Tel. 426. Spreekuur Zaterdag nam. 2-4 uur. A. R. P. A. van Heiningen, Bureau-Ambtenaar, Coornhertlaan 22. Heerenstraat 4. Afdeling A (3-j. cursus). H. O. B. Blijdenstijn, directeur; E. Kruithof (vervangend directeur); A. Roo- zendaal; E. van Dijk; H. A. Holtzappel; Mej. H. v. Omden; Mevrouw A. W. v. Doorn-Stienstra. Godsdienstleraren: Dr. R. Miedema; Ds. M. Gerritsen; Kapelaan W. J. de Jong. Afdeling B (hoofdactestudie; 2-j. cursus). H. O. B. Blijdenstijn, directeur; E. Kruithof, vervangend dir.; A. Roozen- daal; E. van Dijk. Concierge: P. A. Willemsen. Spreekuur van den directeur, buiten ne vacanties, elke Woensdag van 13 uur, in het schoolgebouw. G. A. L. Spelberg, Voorzitter; D. J. van Amerongen, Onder-Voorzitter; T. Boer, Mevr. Landman-Janse, D. H. Huijgen, B. H. Kuiper, A. J. Huyskens, H. Radix, Mevr. Tj. de Groot-Stolberg; Mevr. G. v. d. Veer-Zootjes, G. A. Luycx, Mevr. A. van Doorn-Stienstra, Mej. E. F. van Dorp, C. M. Schoe- maker, R. A. Keyzer, Mevr. B. Huetink-v. d. Mei, I. Stap, E. Krol, H. J. Blue- mink, Mej. C. W. Speltie, J. G. van Dreumel, toegevoegd Secretaris. J. H. Veenkamp, Voorzitter; H. Kuilman, A. J. Thannhauser, W. S. du Pree, M. de Hoog, Mevr. G. Smit-Goos, J. J. v. d. Linden, G. Koning. Schoollaantje bij de Vondellaan. P. J. Kostense (h.d.s.), A. Pot, J. Bijl, W. J. Bruinenberg, K. A. Groenhuizen, D. Oudenampsen, Th. F. Vos, Mevr. A. W. v. Doorn-Stienstra, nuttige en fraaie handwerken, Mej. M. v. d. Donker, idem, Mej. N. de Geus, gymnastiek, D. van Kempen, id. 12

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 26