Openbare school voor voortgezet onderwijs voor meisjes. (5-j. cursus.) Openbare Lagere Scholen. BIJZONDER ONDERWIJS. Christ. Nat. Scholen voor L.O. en U.L.O. U. L. O. School, Leusderweg 30. Lagere Scholen. Gabrie Mehenschool. Pensionaat „St. Louis". Plantsoen Zuid no. 4. Mei I C. Geers, directrice. Onderwijzer(essen): Mevr. B. M J. Nagelhout- Woud, Mei. G. de Groot, de heer A. A. de Groot, de heer A Verploegh, Me). H. J. H. v. Emden, Mevr. A. van Doom-Stienstra, de heer W. van Uam. Waalstraat 5, hoofd W. Bokkers; Zonnebloemstraat 97, hoofd M. J. T. Hef ting; Coninckstraat 80, hoofd F. Faber; Hobbemastraat, hoofd A. J. Huyskens; Puntenburgerlaan 49, hoofd A. van Wijngaarden; Oude Soesterweg 152, hoofd W J. F. A. Ribberink; Leusderweg 249 (school met opleidmgsklassen)hootd A Besteman; Vermeerstraat, hoek Bisschopsweg, Meisjesschool (school met opleidingsklassenhoofd Mej. J. C. R. Klaassen; Heerenstraat 4 (school met opleidingsklassen)hoofd A. Ritsma; Wijersstraat 23 (school met opleidmgs klassen) hoofd J. W. Kiel; Schoollaantje bii de Vondellaan (school met op leidingsklassen), Hoofd A. Elzinga: Puntenburgerlaan 49 (school voor buiten- gewoon Lager Onderwijs), hoofd B. J. Groenevelt; Lange Beekstraat 5 (school voor het centraal 7e en 8e leerjaar), hoofd J. H. van Zanten. Nos. der scholen: 1. Waalstraat; 2. Zonnebloemstraat; 3. Coninckstraat; 5. Hob bemastraat; 6. Puntenburgerlaan; 7. Oude Soesterweg; 8. Leusderweg; 9. Ver meerstraat; 11. Heerenstraat; 12. Wijersstraat; 14. Schoollaantje. Schoolbestuur: Mr. L. Stadig, Voorzitter; Ds. S. J. Popma, Secretaris; R. E. J Hey, Penningmeester. Administrateur: Drs. J. C. D. Smeitink. Hoofd: H. Jansen. Fr. van Blankenheymstraat 61, hoofd D. K. W. Labree; J. van Dieststraat 2, hoofd H. Thijs, Miereveldstraat 72, hoofd H. Radix; Justus van Effenlaan, hoofd J. van de Rotte; Rozenstraat 14, hoofd B. M. Karman; van Assenraad- straat 2, hoofd B. van ner Kolk; Lingestraat 8, hoofd J. H. Veenkamp; Cen traal 7e en 8e leerjaar, Woestijgerweg, wnd. hoofd R. Jansen. School der Ned. Herv. Gemeente. Telefoon 1640. Ingang: PlantsoenZuid, naast het voormalige belastingkantoor. H. van Galen Last, Voorzitter; S. Knoppers, Secretaris; W. Froger, Penning, meester; L. Keemink, Hoofd. R.-K. Kostschool voor jongens. L.O., U.L.O. en Handelscursus. Utrechtscheweg 228. Br. Augustinus, Overste. 13

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 27