Copieer- en Type-inrichting. Kantooropleiding. Steno, Typen. Boekhouden, Talen. Erkende Pontschool. Copieer- en Type-inrichting „Spido". Handelsinstituut „Amersfoort Copieer- en Type-inrichting „Vitesse". Dansschool Ab. Bovenkamp. Dans Instituut. Vereeniging voor Christelijk Middelbaar en Voorbereidend Hooger Onderwijs op Geref. grondslag. Unie „Een School met den Bijbel". Ned. Montessori-Vereeniging Afd. Amersfoort. Volksonderwijs, Afd. Amersfoort. Vereeniging voor Openluchtscholen. Vereeniging voor M.U.L.O., afd. Amersfoort. Arnhemscheweg 22, Tel. 1995. Dir.: C. Vriens. Directrice: Mej. H .C. C. de Jager, Bergstraat 47, Tel. '867. Opgericht 1 September 1923. Arnh. weg 42. Directeur: A. H. Rozendaal. c. Volledige kantooropleiding. Steno, typen, talen, boekhouden, telegrahe, hand- schriftverbeteren, copieer-inrichting voor handel en industrie. Directrice: Me). E. M. v. Hamersveld, Kon. Wilh.straat 10. Regentesselaan 14. Achter de Arnhemschepoortwal No. 20, 22 en 24. Tel. 989. Th. P. A. Klaassen, Ged. Dansleeraar. Dagel. Bestuur: Ds. K. J. v. d. Berg, Voorzitter; Th. W. L. Baron van Heem- stra, Vice-Voorzitterbeiden te Amersfoort; A. de Graaf, Secretaris; F. H. C. Jansen, Penningmeester, beiden te Zeist. Locaal Comite Amersfoort. Voorzitter: B. v. d. Kolk; Secretaris: H. Hasper, Snouckaertlaan 18; Penning meester: J. D. H. v. d. Neut, St. Anfrinusstraat 47 postrekening 68077. lr. B. A. Verhey, Voorzitter; Mevr. Driebergen. F. Wesseling, Voorzitter; M. A. Vogelsang, Secretaris; G. A. L. Spelberg, Penningmeester; J. B. Neuteboom; 1 vacature. F. Wesseling, Voorzitter; Mr. C. Sypkens, Penningmeester; Chr. Eggink, Secretaris. P. T. Kostense, Joh. v. Oldenbameveltlaan 30, Voorzitter; J. BijI, Vondel- laan 29, Secretaris. 17

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 31