Vereeniging van Hoof den van Scholen. Ned. Onderwijzers Genootschap, Afd. Amersfoort. Comite voor de Openbare School. "Vereniging voor Kleuteronderwijs te Amersfoort". Afd. Amersfoort en Omstreken van de Nederlandsche Vereeni ging tot bevordering van het onderwijs in Handenarbeid. Centrale Ouderraad te Amersfoort. Districts-Leerlingencommissie voor de Typografie voor Amersfoort en Omstreken. Afdeeling van Arbeiders-Esperantisten. KANTONGERECHT. A. Besteman, Voorzitter; A. Ritsma, Secretaris; F. Faber, Penningmeester. W. C. Oosterman, Voorzitter; C. M. Schoemaker, W. v. Mechelenstraat 7, Secretaris; W. Bijpost, Penningmeester. A. van Wijngaarden, le Voorzitter; F. Wesseling, 2e Voorzitter; M. A. Vogel sang, Secretaris-Penningmeester, Prinses Julianalaan 8; J. P. M. Korving en 1 vacature. A. van Wijngaarden, Voorzitter; M. A. Vogelsang, Secretaris, Pr. Juliana laan 8; J. van der Wey, Penningmeester; F. Wesseling, 2e Voorzitter; T P Bos, 2e Secretaris; Mevr. M. van Achterbergh-Tetenburg; J. Hanhart. Plaats der Kleuterschool: Beekenst. laan 39a, tel. 505. Mej. H. C. Helleman, leidster; Mej. C. J. van der Weij, Mej. P. Starink, onder- wijzeressen; Mej. M. Hertstein, assistente. V" d' KJein' Voorzitter; vacature Secretaris; vacature Penningmeester, J. Mebius, W. van Dam. Bestuur bestaat uit: J. P. M. Korving, H. J. Bluemink, S. Buursma, Mevr. T. de Groot-Stolberg, T. Schonewille. Secretariaat: H. J. Bluemink, Breestraat 24. A. Ploeg, Voorzitter; J. Meijer, Secretaris, Asterstraat 24; W. Bakkenes, J. M. van Gasteren, E. Boeijinga, E. J. Mooij. H. Hottinga, Kamillestraat 27, Secretaris, afd. La verda Standardo. Utrechtscheweg 90. Amersfoort, Baarn, Barneveld, Bunschoten, Eemnes, Hoevelaken, Hoogland, Leusden, Maam, Renswoude, Scherpenzeel, Soest, Stoutenburg en Wouden- berg. Kantonrechter Mr. D. J. W. Muller Massis Plaatsvervangers: Mr. R. P. van der Mark, Mr. J. K. H. de Beaufort, Mr Dr. M. Tydeman, Mr. L. Stadig, Mr. W. Baron Rdel, O. Plantenqa Griffier: Mr. C. H. van Dam. Ambtenaren van het Openbaar Ministerie: Mrs. G. J. B. van der Dussen en L. u. Zijlstra. 18

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 32