Rijksveldwacht. Bureau van Consultatie van de orde van Advocaten te Utrecht. Bureau van Rechtsbijstand in Strafzaken. GARNIZOEN. Staf IVe Divisie. Staf Vllle Infanterie-Brigade. 5e Regiment Infanterie. Waarnemende griffiers: J. G. Prins, rijksklerk ter griffie le klas, W. Knaap, rijksklerk ter griffie 2e klas en Mr. H. H. Prins. Kanton-Deurwaarder: D. de Groot. Arrondissements-Deurwaarder: D. Schroor. Burgerlijke Zaken. Zittingsdagen: Indicieel Woensdag 10 uur, Extra Judicieel Vrijdag 10 uur. Donderdag 10 uur, Strafzaken. Griffie geopend op Werkdagen van 912 en 14 uur, Zaterdag van 9—12 uur. H. Kipperman, Brigade-Commandant; J. van Apeldoorn, brigadier; J. K. van Donselaar, Rijksveldw., brig, tit.; J. B. de Sutter, idem idem tevens Rijkspolitie- hondgeleider (telefoon No. 1680) en L. M. C. Rink, Rijksvekfwachter. Dit bureau verleent kosteloos advies en rechtskundigen bijstand in alle zaken betreffende het Burgerlijk recht, Strafrecht, Staats-, Administratief- en Fiscaal- recht, ook zonder bewijs van onvermogen, doch uitsluitend aan on- en min- vermogenden. Zittingen worden gehouden elken Vrijdag- en Dinsdagmiddag om 3 uur in de Advokatenkamer van het Paleis van Justitie aan de Hamburgerstraat te Utrecht, in de maanden Juli en Augustus, alleen des Vrijdags. Maandag en Donderdag n.m. 2 uur zitting in het Paleis van Justitie te Utrecht, Hamburgerstraat 28. Garnizoens-commandant: Kolonel G. Doorman; Plaatselijk adjudant: le Luite- nant P. J. van Driel. Bureau: H. v. Viandenstraat 12. Commandant: Generaal-Majoor Adjudant in b.d. van H.M. de Koningin J. J. G. Baron van Voorst tot Voorst; Chef van den Staf: Majoor v. d. Gen. Staf J. D\vars; Adjunct-Chef v. d. Staf: Kap. v. d. Gen. Staf H. C. Berghuijs; Adju dant: Eerste-luitenant-adjudant A. Baretta; Luit. Kol. Intendant: J. W. C. ten Have; Kapitein-Intendant: P. J. H. Roos; Kapitein oetgevoegd aan den Bevel- hebber in ne 4e. Mil. afdeeling: Mr. J. Schuitemaker. Bureau v. d. Divisie-Commandant: Bergstraat No. 17, telefoon 1980/81. Bureau v. d. Intendant: Infanteriekazerne, telefoon 1975. Commandant: Kolonel A. A. van Nijnatten; Majoor-toegevoegd: E. Snoek; Kap.-Adj.: C. Reijnierse; Majoor A. Govers; Kapitein D. Brouwer; Adj. onder- off. adm. K. Schenkel. Gelegerd in de Lodewijk-Kazerne. Commandant: Luit.-Kolonel H. C. Honig; Majoor-Hoofdinstructeur: I. de Vries; Kapitein-Adjudant: E. Wolthuis; Kapitein v. d. Militaire Adm.: M. Kruisink; Kapiteins: L. Been, C. E. W. de Haan, W. J. K. Baaij, J. W. L. Versteegh; 19

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 33