Hoefsmidschool. le Half Regiment Huzaren. lste Eskadron. 2e Eskadron. Mitrailleur Peloton: IVe Artillerie Brigade. 5e Regiment Veldartillerie. le Schoolbatterij. 2e Schoolbatterij. 3e Schoolbatterij. Bureau der Genie. Majoor Directeur A. Kuipers, adj.-onderoff. Ch. Baartman, Opperwachtmeester J. Meeuwsen, Opperwacntmeester H. Huysman, Wachtmeester G. J. Hazekamp. Te Amersfoort ligt in garnizoen het lste halt Regiment Huzaren. Het half Regiment bestaat uit den Staf van het lste Reg. Huzaren, het lste en 2de eskadron en het Mitrailleur Peleton. Hoofdofficier Commandant lste Regiment Huzaren: Luitenant-Kolonel K. G. van der Mandele; Ritm.-Adjudant P. C. L. Blom; Ritm. speciale diensten Jhr. J. J. Teding van Berkhout; Kapt. der Mil. Adm. P. F. Kamm; paardenarts le klasse J. L. Vorkink. Commandant: Ritmeester Jhr. IJ. Quarles van Ufford; Res. le Luit. B. J. Buma le Luit. H. J. Scheffer en 2e Luit. H. Meijer. Commandant: Ritm. Jhr. A. van der Goes: le Luitenant J. Hoytema van Konij- nenburg en 2e Luitenant G. Fabius. Commandant: le Luitenant C. F. Pahud de Mortanges. Commandant: Kolonel G. Doorman; Kapitein toegevoegd: T. Ziedses des Plantes; le Luitenant-adjudant: G. J. Verwey. Commandant: Luitenant-Kolonel G. H. Schouten; Majoor Hoofdinstructeur: G. A. van Hulstijn; Kapitein-Adjudant: J. van Rooij; Hoofd Mob. bur.: Kapi tein J. W. de Koff; Kapitein voor speciale diensten: A. Asman; Luitenants voor speciale diensten: C. S. Heerma van Voss en L. Croockewit; le Luitenant der Mil. Adm.: P. M. Breel; le Luitenants: J. H. Couzy, P. G. C. A. van der Speck Obreen, J. R. H. Lagas en J. A. W. Uijlenberg, alien gedetacheerd te "s-Gravenhage. Commandant: Kapitein J. G. Boodt; le Luitenants: C. G. van Mourik en D. W. van den Bosch. Commandant: Kapitein L. Kegge; le Luitenant: Jhr. A. van Lennep; 2e Luite- nints: H. F. J. M. Plasmans en A. Outmans. Commandant: Kapitein N. J. Zijlstra; le Luitenants: B. C. J. Brouwer (ged. Rijschool) en J. J. Greter; 2e Luitenant: J. C. J. Vermeulen. Bureelgebouw aan de Flierbeek. Prins Willem Ill-kazerne. Telef. 357. Eerstaanwezend-Ingenieur: Luitenant-Kolonel H. L. van Roijen; le Luitenant der Genie: "P. de Kock, Opzichter van Fortificatien der le klasse; J. C. Th. 21

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 35