Politie-Troepen. Militair Hospitaal. Veterinair Hospitaal. Vrijwillig Landstorm Korps Nieuwe Hollandsche Waterlinie. Afdeeling Amersfoort. Vrijwillig Landstorm Korps Motordienst. Amersfoortsche Vrijwillige Burgerwacht. POST-, TELEGRAAF- EN TELEFOONKANTOOR. Scholten; Opz. van Fortificatien der 3e klasse: J. Broersen; Technisch Ambte- naar le klasse: J. H. Lambermon; Techniscn Ambtenaar 2e klasse: P. C. Melis; Bureel Ambtenaar: C. E. Jolly. Onderafdeelings-Commandant: Kapitein C. E. Cbivat. Hoogeweg 70. Chef Dirigeerend Officier van gezondheid 2e klasse: C. Hanedoes; Officier van Gezondheid le klasse: Th. Nieuwenhqis; Officieren van Gezondheid 2e klasse: R. S. Zandt, A. J. School, A. Stok en C. Honig; Militair Apotheker 2e klasse: O. F. Uffelie; Administrateur: Adjudant-Onderofficier P. van Houte. Heiligenbergerweg. Chef-Dirigeerend paardenarts: majoor Dr. H. J. Weekenstroo; Paardenarts le klasse: J. L. Vorkink; Administrateur: J. H. Gesink. Leden der Plaatselijke Commissie: A. Blusse van Oud-Alblas, res. L.-Kol der Cavalerie, Voorzitter; P. J. Ampers, gep. Lt.-Kol. Inf. Fischer, rector Dr. B. Keulen, A. de Haan, H. Kroes, Mr. L. Stadig. Aalmoezenier-Majoor H. J. J. M. van Straelen. Commandant der C'ompagnie Amersfoort: res. Kap. der Inf. Ing W A v Dam Barchman Wuytierslaan, tel. 780. Plaatselijk Leider en Instructeur der Afdeeling: res. Kap. der Inf. Ing W A v Dam, Barchman Wuytierslaan, tel. 780. Sectie. Amersfoort. (Omvat: Baarn, Soest, Bunschoten, Hoevelaken, Leusden.) Sectie-Commandant: Res. Lt. voor Speciale Diensten: E. Fanel, Voorthuizen Adres der Sectie: J. Visser, pi. Comm., Utrechtscheweg 155, Telefoon 1115 Alles betreffende de Sectie aan dit adres te zenden. G. H. J. Bonnier, Voorzitter en waarnemend Commandant; J. van Keulen Jr.. oecr.-penningm.; L. B. J. Serre, H. Vial, Commissarissen. H. Schipper, Inspecteur P., T. en T., Zwolle: J. Tieks Koening, Directeur Post- en I elegraaf- en Telefoonkantoor. Het kantoor is geopend op Werkdagen: Voor den postdienst (zegelverkoop aanget. stukken en pakketpost) 8 uur tot 19.30 uur. (Des Zaterdags 8 uur tot 16 uur). Voor den telegraaf- en telefoondienst 8 uur tot 21 uur. Voor abonne's is de telefoondienst dag en nacht geopend. Op Zon- en Feestdagen: Voor den postdienst van 8 tot 9 uur; voor der. telegraaf- en telefoondienst 8 tot 9 en 13 tot 14 uur. Voor de storting en uitbetaling van postwissels en postbewijzen, de invorde- ring en afrekening van quitantien en den dienst der Rijksverzekeringsbank alleen op Werkdagen: 8.30 uur tot 15 uur. 22

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 36