MIDDELEN VAN VERVOER.
Spoor- en Tramwegen. Nederlandsche Spoorwegen.
W agenwerkplaats.
Ir. D. B. Streefkerk, Chef der wagenwerkplaats; D. J. M. Boode en K. M.
Enter, Chefs de Bureau; J. v. Doomeveld, L. J. H. Bekker, Bureau-referenten;
J. A. Kok, W. Ouwerkerk, J. F. Sieraal, J. Slyper, M. F. Lammertsma, G. A.
Mooyman, G. R. Brandsma, Mej. W. Peeters, Bureel-ambtenaren; D. H.
Brinkman, Opzichter-teekenaar; W. C. Visser, Hoofdwerktuigkundige; A. J.
ten Geuzendam, Werktuigkundige; W. J. Jansen, Baas le kl.; G. W. Willem-
sen, J. Ph. Wensink, Baas 2e kl.; J. Beijer, Bode; W. de Biese en L. J. W.
Aveling, Commies.
Bureau Plaatskaarten en Bagage.
H. W. J. Fortuin, chef-commies, comptabel ambtenaar; A. Rijs, Commies;
Reinders, H. Vincent, H. A. G. Toussaint, vr. klerken.
T elegraaf-Bureau.
C. Lely, stationsambtenaar; H. Kollen, W. v. Munster, bureelambtenaar; P.
Hek en J. Kok, arb.-telegrafist.
Bureau Douane.
H. W. C. Soeters, commies-douaneagent; A. M. v. Bemmel, bureel-ambtenaar.
Dienst van Tractie.
P. de Rijk, depotchef le kl.; E. Bakker, onderdepotchef; K. C. de Haas,
W. Berg, J. F. v. Ingen, M. de Groot, tractie-opzichters; J. H. Deetman, H. J.
Stover en J. E. Witteveen, bureelambtenaren.
Dienst van Weg en Werken en Seinwezen.
J. C. v. d. Goes, opzichter van den weg le klasse; H. Kasperts, assistent-
opzichter; S. Rodenhuis, opzichter v. h. Seinwezen; J. H. Ockeloen, assistent-
opzichter.
Tractie Districts-Bureau.
G. van Hille, Ingenieur der Tractie; G. A. Rosenthal, Ingenieur 2e klasse;
W. H. de Bruyn Kops, Ingenieur 2e klasse; W. S. Bokma de Boer, Werktuigk.-
ambtenaar le kl.; P. G. v. Nieuwenhoven, Chef de Bureau; H. Eskes, Bureau-
Referent; C. Pleging, H. D. Welling, L. van Dijk, J. Deetman, commiezen;
H. Elzenaar, C. van Winterswijk, L. H. Wynia, Bureelambtenaren; D. de
Vries, Bureaubediende; P. B. Finkelenberg, looper.
Dienst van Weg en Werken.
Ir. J. Redeker, Ingenieur v. d. weg; H. C. L. v. d. Wilt, hoofdbouwkun-
dige; L. M. Verlint, chef de bureau; G. v. Gelder, W. de Beste, M. C. Smit,
A. F. v. Hamersveld, commiezen; A. Goedknecht J. te Kulve, J. G. Hulshof.
bureelambtenaren; L. A. Libert, techn. ambt.; H. Meurs, opzichter-teekenaar;
R. Berculo, bureaubediende.
Bureau Seinwezen.
Th. W. L. Baron v. Heemstra, Ingenieur van het Seinwezen; A. Bordes,
Hoofdwerktuigkundige; W. J. N. Snitker, Chef de Bureau; H. L. J. Berendes,
Technisch Ambtenaar; B. Teune, Bureau-referent; J. F. Pieters, Bureelambte
naar; J. S. Goossens, Teekenaar; G. C. Sips, bureelambtenaar.
27