Station Amersfoort. N.V. Nederlandsche Buurtspoorweg Maatschappij. G. Nieuwveld, Stationschef. Motorbootdienst AmersfoortBaarn. Amsterdam. Motorbootdienst Amersfoort—Rotterdam (via Haarlem, Gouda en Utrecht). Motorbootdienst Amersfoort-Baarn-Zaanstreek. Firma D. Vliek Zonen. H. Burger, Ingenieur, belast met het toezicht en beheer op het station Amers foort; O. Huisman, Onderstationschef le klasse; F. Draisma, idem 2e klasse. Bureau Stationschef. H. J. C. Venings, commies, hoofd v. h. kantoor; R. Schouten, commies; H. G. Huslage, stationsambtenaar. Buitendienst-Personeel. K. C. Meulenbroek, G. v. Ettekhoven, J. G. Wierenga, T. W. de Vries, J. J Heppener, D. R. v. Dorland, commiezen; G. B. N. de Haan, klerk; G. A. Brin- kerhof, van den Brink, K. Zondervan, H. F. van Rijssen, E Versluis J. Koops, A. Fox, H de Jong, O. de Groot, J. J. v. Plateringen, N. A. de Jong, W. A. Kreugel en H. J. Stork, stationsambtenaren; A. Son, klerk. Bureau Vrachtgoed. A. Hakkert, chef-commies, hoofd van het kantoor; C. F. Briisewitz, commies comptabel ambtenaar; J. Bakker, J. P. Clifford, G. R. Rensink, Commiezen; A. ivuvel, bureelambtenaar. Bureau Bestelgoed. P. v. Hedel, commies-comptabel ambtenaar; A. Rijs, commies; G J Ham mers, bureelambtenaar; M. van Vliet, bureelambtenaar. Dagelijksche Auto Sneldienst, firma Houtzaager G Heineman, Amersfoort— Amsterdam. Kantoor: Amersfoort, Gr. Spui 19B, Tel. 28. Kantoor Amsterdam: Singel t.o. Droogbak. Tel. 44746 Vertrek der booten: van Amersfoort: Maandag, Woensdag en Vrijdag, 17 uur. ,Va* Amsterdam: Maandag, Woensdag en Vrijdag, 17 uur. Vertrek Autosneldienst van Amersfoort: 9 uur en 12 uur. Amsterdam: 15 uur en \iy2 uur. Mij. tot goederenvervoer „De Samenwerking" II en III. Vertrek van Amersfoort op Woensdagmorgen en Vrijdagmiddag. Adres: Schimmelpenninckkade 30, H. Los, Tel. 728. Benevens dagelijksche Autodienst via Gouda-Rotterdam. Vertrek van Amersfoort: Zaterdag 12 uur, Dinsdag 6 uur namiddag. Autosneldienst Amersfoort-Zaandam-Koog a.d. Zaan-Zaandijk-Wormerveer en Krommenie. Vertrek van Amersfoort: Dagelijks, behalve Zaterdags, des voorm 9 uur Amersfoort: Firma D. Vliek G Zonen, Groote Koppel 6, Tel. 694. Zaandam: Jan Keezer, Damkade, Tel. 4041. Wormerveer: A. Smit Czn., Tel. 1762. 28

Adresboeken Amersfoort | 1936 | | pagina 42